У Луцьку пройде історична година з нагоди Дня Конституції України

24 Червня 2022, 18:00
У Луцьку пройде історична година з нагоди Дня Конституції України 860
У Луцьку пройде історична година з нагоди Дня Конституції України
У Волинському краєзнавчому музеї з нагоди Дня Конституції України відбудеться історична година, яку проведе старша наукова співробітниця Яна Лис.
 
Про це повідомили на сторінці музею в фейсбуці.
 
Під час заходу відвідувачам презентують електронну виставку «Конституція України: на шляху до демократії», на якій відвідувачі зможуть побачити низку раритетних світлин і документів з фондів музею. 
 
«Унікальні матеріали, передані до музею колишніми народними депутатами Верховної Ради України Андрієм Бондарчуком і Миколою Жулинським: оригінальні проєкти Конституцій України 1992–1996 років та експресивні примітки (своєрідна літописна стенографія) Миколи Жулинського на аркушах з окремими статтями проекту Основного закону, зроблені ним під час обговорення і голосування за нього в ніч з 27 на 28 червня 1996 року», – йдеться в повідомленні.
Окремим блоком представлені й саморобні плакати з витягами із Конституції України та закликами, щодо дотримання прав людини, які у різні роки (в тому числі й під час Революції гідності) виготовляли борці за дотримання демократичних норм у нашій країні.
 
Історична година пройде у понеділок, 27 червня. Початок о 12:00. Вхід вільний.
 
Коментар
29/09/2023 Четвер
28.09.2023