Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Район.Історія – видання про минуле Волині

Район.Історія – це спільнота. Тут дослідники минувшини зустрічаються з її шанувальниками

Сайт водночас є самостійним медіаресурсом і архівом публікацій, які виходили на усіх сайтах

Район.in.ua впродовж п’яти років її існування. 

У майбутньому видання покликане стати майданчиком для дискусій, ресурсом, який підіймає непрості питання і пояснює складні явища.

Редакція запрошує до співпраці та діалогу з читачами і професійних істориків, і краєзнавців-аматорів, і журналістів, які спеціалізуються на історичних темах. 

Якщо ви бажаєте опублікувати матеріал або запропонувати тему для сайту Район.Історія, пишіть на електронну адресу history.rayon@gmail.com.

Щоб не пропускати оновлень підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Головна редакторка – Наталія Пахайчук

Довідково:

Бренд Район.in.ua наразі об'єднує 28 інтернет-ресурсів.

Зокрема життя Волинської області висвітлюють видання Район.Луцьк, Район.РожищеРайон.КовельРайон.Камінь-КаширськийРайон.КіверціРайон.ЛюбомльРайон.ШацькРайон.ГорохівРайон.Володимир-ВолинськийРайон.ІваничіРайон.МаневичіРайон.ЛокачіРайон.ЛюбешівРайон.РатнеРайон.Стара ВижівкаРайон.Турійськ.

У Рівненській області діє сім сайтів: Район.РівнеРайон.Острог Район.Гоща. Район.Корець. Район.ДемидівкаРайон.СарниРайон.Дубно

У 2018 році у мережі Район.in.ua запрацював діловий проєкт Бізнес.Район про ділове життя Волині.

У 2020-му запрацював сайт Спорт на Районі – видання для вболівальників, спортсменів-професіоналів та аматорів, шанувальників активного і здорового способу життя і для всіх, кому цікаве спортивне життя Волині та Рівненщини, і сайт Район.Медицина, який інформує про стан медичної галузі у Волинські та Рівненській областях.

Мережа гіперлокальних сайтів Район.in.ua працює у складі холдингу CID MEDIA GROUP, який володіє проєктами Таблоїд ВолиніСім'я і дім та радіо СіД fm.

4 грудня
Сьогодні
Вчора
02.12.2020
01.12.2020
30.11.2020
29.11.2020
28.11.2020
27.11.2020
26.11.2020