Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Район.Історія – видання про минуле Волині

Район.Історія – це спільнота. Тут дослідники минувшини зустрічаються з її шанувальниками

Сайт водночас є самостійним медіаресурсом і архівом публікацій, які виходили на усіх сайтах

Район.in.ua впродовж п’яти років її існування. 

У майбутньому видання покликане стати майданчиком для дискусій, ресурсом, який підіймає непрості питання і пояснює складні явища.

Редакція запрошує до співпраці та діалогу з читачами і професійних істориків, і краєзнавців-аматорів, і журналістів, які спеціалізуються на історичних темах. 

Якщо ви бажаєте опублікувати матеріал або запропонувати тему для сайту Район.Історія, пишіть на електронну адресу history.rayon@gmail.com.

Щоб не пропускати оновлень підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Головна редакторка – Наталія Пахайчук

Довідково:

Район.in.ua – мережа гіперлокальних видань, які об’єднують людей одного міста чи району, забезпечуючи їх вичерпною місцевою, оперативною інформацією, а також можливістю спілкування. 

У мережі Район.in.ua працює 28 видань.

На Волині це – Район.Луцьк, Район.РожищеРайон.КовельРайон.Камінь-КаширськийРайон.ЛюбомльРайон.ШацькРайон.ГорохівРайон.Володимир-ВолинськийРайон.ІваничіРайон.МаневичіРайон.ЛокачіРайон.ЛюбешівРайон.РатнеРайон.Стара ВижівкаРайон.Ківерці та Район.Турійськ.

У Рівненській області діє п'ять сайтів: Район.ОстрогРайон.СарниРайон.ДубноРайон.Рівне та Район.Вараш.

На теренах Закарпаття працюють Район.Свалява та Район.Мукачево.

Також у мережі працюють тематичні проєкти: Бізнес.РайонРайон.МедицинаРайон.Історія та Спорт на районі.

Гіперлокальні ЗМІ – це видання, які обмежені тематикою навколо визначеної адміністративної одиниці (району, міста, села, вулиці). На сьогодні це найзатребуваніший тип ЗМІ. Людям цікаві насамперед новини їхнього району, містечка, села і навіть вулиці. Бути поінформованим про те, що відбувається навколо, а не десь далеко, стало першочерговою потребою сучасної людини, де б вона не жила. Наша місія – дати людям потрібну їм інформацію

Мережа гіперлокальних сайтів Район.in.ua працює у складі холдингу CID MEDIA GROUP, який володіє проєктами Таблоїд ВолиніСім'я і дім та радіо СіД fm.

3 березня
Сьогодні
Вчора
01.03.2021
28.02.2021
27.02.2021
26.02.2021
25.02.2021