Двері у світ рефлексій: у Волинському краєзнавчому музеї презентують виставку «Свій/Чужий. Історії про…»

02 Квітня 2024, 16:52
Волинський краєзнавчий музей 4950
Волинський краєзнавчий музей

У Волинському краєзнавчому музеї відбудеться презентація виставки «Свій/Чужий. Історії про…».

Вона розпочнеться 5 квітня о 17:00. Про це йдеться на фейсбук-сторінці музею.

«Цей проєкт – це не просто виставка, а спроба розглянути окремі образи, що виникли у минулому, але актуальні й нині. За допомогою різних тематичних блоків, через візуальні втілення, окремі історії та пам’ятки, через роздуми та активності відвідувачам пропонується пізнати себе в особистісному, локальному і національному значенні. А також у музейному просторі ми разом зможемо порозмовляти про те, як ми пізнаємо себе, сприймаємо чи не сприймаємо інших, про життя зі стереотипами», – йдеться в анонсі. 

На виставці представлені матеріали з фондів Волинського краєзнавчого музею, Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки та цінні родинні артефакти лучан. 

Малюнки для проєкту створили вихованці художньої студії «Чарівний пензлик» та Луцького закладу дошкільної освіти №41 «Берегиня». Візуальний контент розробили студенти кафедри дизайну Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Виставка триватиме з квітня до вересня 2024 року.

«Ми запрошуємо всіх зацікавлених осіб на відкриття виставки, щоб разом відкрити двері у світ історій та рефлексій», – йдеться в анонсі. 

 

Коментар
23/07/2024 Вівторок
23.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром