У Дубенському замку презентували художню виставку Сергія і Тетяни Омельченків

03 Лютого 2021, 15:29
775

У Дубенському замку відбулася презентація персональної виставки «У пошуках гармонії» подружжя Сергія і Тетяни Омельченків — професійних художників, випускників Львівської академії мистецтв.

Їх роботи знаходяться у багатьох храмах, монастирях та приватних колекціях в Україні та за кордоном, зазначають на сторінці Дубенського замку у фейсбуці. Майстри представили свій іконопис, живопис, текстиль, ляльки-мотанки та інші високо художні вироби.

Читайте також: Учасник війни подарував Рожищенському музею бойовий прапор

На заході були присутні працівники Заповідника міста Дубно, студенти Коледжу культури та мистецтв м. Дубна, краєзнавці, а також начальник відділу культури і туризму виконавчого комітету Володим-Волинської міської ради, митці, учасники творчого об'єднання художників «Колорит» та гості з Володимира-Волинського.

Сергій Омельченко продемонстрував усім присутнім власне відео процесу виготовлення ікон, озвучуючи кожен свій крок – від процесу підготовки основи, накладання левкасу на дошку, виконання живопису яєчною темперою, золочення і до лакування готового виробу. Було надзвичайно цікаво і пізнавально.

Читайте також: Музей Корсаків запрошує ділитися спогадами про митців

Різьблений кивот ікони Божої Матері для каплиці Святого Володимира та кивот для голгофського хреста (XVI ст.) в Успенському соборі Володимира-Волинського – це роботи Сергія. Чимало ікон Сергій створив для кафедрального собору Вінниці, Зимненського монастиря та Києво-Печерської лаври.

Тетяна Омельченко представила свої тканні картини в техніці гобелена. Її картини експонувались на обласних, всеукраїнських та міжнародних виставках. Крім текстилю, Тетяна творить у техніці олійного живопису та іконопису.

Роботи подружжя знаходяться у багатьох храмах, монастирях та приватних колекціях в Україні і за кордоном. Сергій і Тетяна – учасники численних виставок. Уже цього року в Німеччині, в місті Цвікау організували спільний виставковий проект «У пошуках гармонії» родини Омельченків.

Художня виставка Тетяни та Сергія ще певний час буде експонуватися в Дубенському замку.

Читайте також: Рівненський краєзнавчий музей запрошує на нічну театралізовану екскурсіюКоментар
24/07/2024 Вівторок
23.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром