У Луцьку відбулися пам’ятні заходи до Дня Гідності та Свободи

21 Листопада 2020, 13:51
662

У Луцьку відбулися пам’ятні заходи до Дня Гідності та Свободи, під час яких поклали квіти до пам'ятного стенду та відправили панахиду.

Про це йдеться на сайті міської ради.

Участь у заходах взяли народний депутат України Вячеслав Рубльов, виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт, заступник міського голови Ірина Чебелюк, радник міського голови Ігор Поліщук, представники обласної влади.

На Театральному майдані учасники заходу поклали квіти до пам’ятного фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за Єдність України», а священнослужителі Православної Церкви України відправили панахиду.

Також присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятника Волинським Героям Небесної Сотні та могили Героя України Василя Мойсея.

«Сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих, хто під час Революції Гідності віддали своє життя за Україну та її європейське майбутнє. Молоді хлопці, такі як Василь Мойсей, не дивилися, що їх чекає попереду, а знали лиш одне – вони стоять на захисті своєї Батьківщини. Вони виступили проти режиму, який хотів знищити нашу державу та її майбутнє. Ми приходимо сюди, аби подякувати цим хлопцям та дівчатам, їх рідним, за героїзм та патріотизм, за їх подвиг. Ми не маємо права забувати про них», – зазначив секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт.

Читайте такожУ Зарічному вшанували учасників двох українських революцій

Коментар
27/07/2021 Понеділок
26.07.2021
25.07.2021
24.07.2021