На Волині знімають фільм «Шлях поколінь» про зв’язкову УПА
На Волині відбуваються зйомки фільму «Шлях поколінь» про історію боротьби українського народу від Другої світової війни до вторгнення Росії в 2014 році.
Сюжет фільму: Історія зв’язкової УПА – Ганни Абрамчук з Волині; бійця служби безпеки УПА – Степана Петраша з Калуша та Івана Залужного, ветерана Другої світової із Запоріжжя, внука якого росіяни вбили у 2014 році, тісно переплітається із сучасною війною українського народу, проти російського агресора, повідомляє Цензор.НЕТ.
Унікальність цього фільму в тому, що його герої - живі і саме на основі їхніх розповідей писався сценарій.
«Цей фільм-історія дасть можливість майбутньому поколінню українців знати правду. Глядач зможе знайти в цьому фільмі потрібне для себе: любов, вірність, відданість країні, бої, розлуку», – зазначають автори проекту.
Перші сцени фільму було відзнято у Волинській області, урочищі Вовчак, де зародилася армія УПА. У зйомках взяло участь більше сотні людей – це професійні актори з Луцька, Києва, серед них: Назар Борушок, Олексій Паламаренко.
Наступний етап зйомок фільму незабаром відбудеться в зоні бойових дій, де буде показано сучасну війну. Потім зйомки фільму будуть у Києві і знову ж на Волині.
Читайте також: Урочище Вовчак: як відновлюється музей УПА, У Турійському районі знімають другу частину фільму «Червоний».
Продюсером фільму, спів сценаристом, автором ідеї є – Михайло Ухман: журналіст сайту Цензор.НЕТ, доброволець російсько – української війни. Він давно мріяв увіковічнити пам'ять тих, хто в минулому столітті боровся і бореться за волю України. Дехто з чиновників та бізнесменів відгукнулися на його заклик – цих грошей вистачило на перший етап зйомок. На цей момент Михайло шукає гроші, щоб продовжити знімати цей історичний фільм. Він закликає усіх патріотів: чиновників, підприємців, діаспору, всі, кому небайдужа доля українського кіно – долучитися до цього проєкту.
Реквізити для фінансової допомоги:
4149439316662786 (приват) - Олег Ревега
IBAN UA643052990000026206888741162
Читайте також: На Турійщині відкрили історико-краєзнавчий маршрут пам’ятними місцями бойової слави УПА.
«Рай можна здобути лише у боротьбі», – реабілітований упівець Петро Мартинюк