На Волині депутати сільської громади закликають місцевих настоятелів храмів та парафіян переходити до ПЦУ

25 Травня 2022, 10:30
Депутати Литовезької громади закликають місцевих настоятелів храмів та парафіян переходити до ПЦУ 894
Депутати Литовезької громади закликають місцевих настоятелів храмів та парафіян переходити до ПЦУ

Прихильникам УПЦ МП пропонують відкрити очі та побачити, що ворог вбиває українців.

Депутати Литовезької сільської ради, що у Володимир-Волинському районі, звернулися до місцевих  священнослужителів та парафіян Української православної церкви (Московського патріархату). Про це повідомили на сторінці громади у фейсбуці. 

«Шановні парафіяни та священнослужителі Української православної церкви Московського патріархату. Тема релігії для кожного завжди була особистою, але в цей важливий для України час, війни, всі ми повинні мати чітку позицію, щодо конфесійної приналежності. 

Сьогодні ніхто не може бути байдужим до тієї ситуації, яка склалася в Україні внаслідок жорстокої воєнної агресії проти нашої держави рашистів. Зараз ввесь український народ страждає від російської навали. Кожна бомба, ракета, снаряд на українській землі остаточно вбивають міфи про «єдинний народ». У ці дні російська армія обстрілює усі церкви у містах Української Православної Церкви Московського Патріархату», – йдеться у зверненні.

Православна церква Московського патріархату в Україні упродовж свого існування на теренах нашої держави використовувалася росією, як знаряддя пропаганди «русского мира» та досі залишається провідною інформаційною силою у війні, яку ведуть рашисти проти України. Не підлягає поясненню, а тим більше виправданню, те, що центр і осередок Української Православної Церкви, очільник, якої Кирило благословив російських загарбників на війну та вбивство Українського Народу, чим став в один ряд із російськими вбивцями та злочинцями.

«У сьогоднішні важкі дні, ми бачимо, як об’єднуються люди, церкви різних конфесій, партії, різні об’єднання для того, щоб працювати на благо перемоги України. Тому і священнослужителі, ті, хто є прикладом для людей, проповідують любов один до одного, мають показати приклад іншим і об’єднатись в одне ціле за мир, справжню віру та перемогу України над рашистським злом. 

Задля цього об’єднання можна вибирати будь–який варіант служіння Господу, в будь-якій релігійній громаді, будь-якої підпорядкованості, окрім служіння в структурі РПЦ та її філіях і автокефаліях. В нашій державі є визнана всім цивілізований світом Православна Церква України, яка служить своєму народу і двері її відкриті для усіх бажаючих та, яка є єдиною канонічною правонаступницею Київської митрополії серед православних церков України», – наголошують депутати.

Звертаються до усіх священнослужителів та прихожан УПЦ МП відкрити очі та побачити, що сьогодні ворог вбиває усіх українців, жінок та дітей, старих та немічних. Закликають не стояти осторонь, адже цілий світ солідарний з Україною та твердо засуджує російську агресію.

Саме зараз настав той час, коли всі вірні християни, які до цього часу ще належали до московського патріархату, повинні зробити свій вибір. Багато хто вже замислювався над тим, що далі неможливо перебувати в юрисдикції російського патріархату, а тому логічним і правильним є перехід до Єдиної Помісної Церкви – Православної Церкви України.

Помісна Православна Церква України відкрита до єднання з усіма віруючими православними християнами.

«Закликаємо усіх ієрархів УПЦ МП спільно із Митрополитом Онуфрієм, скликати відповідний собор задля відлучення від Московського патріархату та єднання з Помісною Православною Церквою України, а парафіян та настоятелів релігійних громад УПЦ МП Литовезької громади до добровільного переходу під юрисдикцією Єдиної Помісної Церкви України – Православної Церкви України мирним шляхом у повній відповідності до вимог законодавства та інших державних нормативно-правових актів, з питань зміни підпорядкованості релігійних громад», – наголосили у зверненні депутати.

Коментар
01/07/2022 П'ятниця
01.07.2022
30.06.2022