Книжки, ляльки та хустки: як у Вараші минув перший ярмарок «Polissya BOOKland»

21 Червня 2021, 14:31
книжковий ярмарок у Вараші 1612
книжковий ярмарок у Вараші

У перший день великого православного свята Трійці у Вараші відбулась унікальна та неординарна подія – перший книжковий ярмарок «Polissya BOOKland».

Дебютний ярмарок відбувся 20 червня на площі біля стадіону «Ізотоп». Про це інформує кореспондентка Район.Історія.

Окрім власне ярмарку, зустрічей із письменниками та письменницями, різноманітних майстер-класів, публіку своїми виступами розважали та чарували місцеві творчі колективи та гості-віртуози.

Тут кожен міг знайти заняття собі до душі: для наймолодших гостей ярмарки діяло «Бібліогніздечко» з поетичними мандрівками, літературними турне та іншими розважальними дійствами. Окрім того, донесхочу малеча могла упродовж дня продемонструвати свій творчий хист завдяки малюнку на асфальті.

Окремо на ярмарку були представлені різножанрові локації. Так, любителі поезії могли, приміром, взяти участь у віршованому марафоні, а прихильники прози — у письменницькій кухні.

Читайте також: У фондах Дубенської бібліотеки з’явилось ексклюзивне історичне видання

Також охочі могли завітати на презентації письменників Полісся та придбати собі книги до смаку.

Крім того, цікаві зустрічі та автограф-сесії відбулись з такими відомими читачам авторами як Остап Дроздов, Дара Корній та Мирослав Дочинець.

Діяли упродовж дня на ярмарку й творчі майстер-класи з хусткування, скрапбукінгу та виготовлення ляльок-мотанок. Понад десять книжкових видавництв представили свою поліграфічну продукцію на ярмарку.

Читайте також: Фестиваль «Олицька Переберія» презентує туристичний потенціал містечка

 

Коментар
26/10/2021 Вівторок
26.10.2021
25.10.2021
24.10.2021