Чоловіка з Рівненщини засудили за контрабанду культурних цінностей

08 Червня 2021, 15:23
Культурні цінності - металевий чайний сервіз 953
Культурні цінності - металевий чайний сервіз
Замах на контрабанду культурних цінностей – суд ухвалив вирок.
 
Вироком Здолбунівського районного суду 27-річного здолбунівчанина визнали винним у закінченому замаху на контрабанду культурних цінностей. Про це інформують в пресслужбі Рівненської обласної прокуратури.
 
Так, під час досудового розслідування зібраои достатньо доказів та у суді прокурор довів, що обвинувачений, діючи умисно, на початку березня цього року оформив міжнародне відправлення Укрпоштою. Він намагався переслати до Російської Федерації металевий чайний сервіз. 
 
Відповідно до висновку експерта — це предмети столового посуду з високохудожнім оздобленням виробництва французької мануфактури «CHRISTOFLE», виготовлені у середині ХІХ – на початку ХХ століття та належать до культурних цінностей.
 
За даними слідства обвинувачений тривалий час займається збутом предметів старовини й знає про особливий порядок вивезення таких предметів за межі території України. Однак вказав у митній декларації неправдиві відомості.
 
За результатом судового розгляду чоловікові призначили покарання у вигляді позбавлення волі строком 3 роки, з іспитовим строком – 1 рік. Культурні цінності підлягають вилученню у власність держави у зв’язку із застосуванням спеціальної конфіскації.
 
 
Коментар
25/09/2021 Субота
25.09.2021
24.09.2021
23.09.2021