Волинь в часи Другої світової війни: «Мнемоніка» оголосила конкурс на комікс

24 Березня 2021, 12:02
1408

Громадська організація «Мнемоніка» планує створити комікс (графічну новелу), сюжет якого буде базуватися на реальному пережитому досвіді людей в географічних межах волинського регіону в часі Другої світової війни.

Про це повідомили на сторінці організації у фейсбуці.

Завдяки художньому представленню реальних подій комікс має постати простором для саморефлексії читачів та читачок. У подальшому команда «Мнемоніки» планує розробити методичні рекомендації щодо використання створеного коміксу в освітніх та просвітницьких цілях.

Організатори розраховують, що автор/ка:

  • розумітиметься на контексті подій Другої світової війни на Волині та сучасному дискурсі культури пам’яті про неї;
  • узгодить концепт коміксу (графічної новели) із представником команди проекту «Стежками пам’яті» ГО «Мнемоніка» та зможе гнучко вносити зміни та адаптувати фінальну версію сценарію коміксу до завершення травня 2021 року відповідно до побажань замовника;
  • матиме досвід створення сценаріїв хоча би в  одному з напрямків: написання коміксів (графічних новел), сценаріїв драматичних творів, ігрового кіно чи синопсисів документальних фільмів або близький до цього досвід (просимо описати його в заявці).

Обсяг коміксу – 40 сторінок (включно із малюнками графічної новели). Текстова частина має включати від 12 000 до 15 000 символів.  Тривалість роботи над сценарієм коміксу – квітень-травень 2021 р.

Взяти участь в конкурсі можна до 30 березня за посиланням.

Читайте також: В Україні створили словник для роботи з минулим і колективною пам’яттю

Коментар
14/06/2024 Четвер
13.06.2024
12.06.2024