Луцьк та його жителі на світлинах XIX-першої половини ХХ століття

15 Липня 2016, 17:14
1494

Сьогодні для усіх поціновувачів історії міста Луцька є унікальна можливість прочитати про місто та Волинь не виходячи з дому.

В мережу виклали у вільний доступ п’ять частин книги лучанина, колекціонера Тадеуша Марцінковського «Скарби пам’яті: на Волині», повідомляє «Таблоїд Волині».

Для лучан книга унікальна тим, що наповнена цікавими світлинами з життя міста, його мешканців першої половини ХХ століття. На сьогоднішній день доступний польськомовний текст видання. У перших частинах книги автор розповідає про історію краю, щедро пересипаючи розповідь ілюстраціями. Окремі розділи розповідають про науку, господарку, освіту, культуру, театр.

Не лише лучанам буде цікава ця книга, адже на її сторінках багато чорно-білих фото населених пунктів Волинської області, зокрема: Ковеля, Горохова, Голоб, Берестечка, Локач, Любомля, Олики.

Тож запрошуємо переглянути світлини XIX-першої половини ХХ століття, взяті зі сторінок книги Тадеуша Марцінковського.

 

Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Район.Луцьк» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу телефонуйте +38 066 413 29 28 або пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].​

Коментар
29/05/2024 Середа
29.05.2024
28.05.2024
27.05.2024