Канада виділила кошти для добудови Національного музею Голодомору-геноциду

22 Червня 2024, 14:19
Канада виділила кошти для добудови Національного музею Голодомору-геноциду 341
Канада виділила кошти для добудови Національного музею Голодомору-геноциду

Канада виділила 15 мільйонів канадських доларів для добудови другої черги Національного музею Голодомору-геноциду в Києві

Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України. 

«Хочу підтвердити, що кошти – 15 мільйонів канадських доларів виділені. Вони готові для цього проєкту, цієї ініціативи щодо продовження будівництва другої черги музею Голодомору. І ми зараз робимо всі наші внутрішні процедури, щоб все відбулося», – сказав радник, голова відділу міжнародного розвитку Посольства Канади в Україні Стівен Вівер.

Під час зустрічі сторони узгодили ролі та відносини в проєкті. 

«Україна вдячна за всю допомогу Канаді. Питання добудови Національного музею Голодомору-геноциду дуже чутливе для нашого суспільства. Адже він має надихати українців та міжнародну спільноту на утвердження свободи та гідності, запобігання геноциду та першочерговості прав людини», – зазначив т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Нагадаємо, Уряд Канади допомагатиме фінансово в реалізації проєкту будівництва другої черги музею Голодомору-геноциду відповідно до домовленостей Президента України Володимира Зеленського та Премʼєр-міністра Канади Джастіна Трюдо.

Читайте також: У Канаді відкрили перший у світі пам'ятник жертвам Голодомору

Фото Антоніни Вишневської

Коментар
23/07/2024 Вівторок
23.07.2024
22.07.2024
21.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром