У Волинському краєзнавчому музеї встановили цифровий атлас
22 Червня 2024, 13:21
439
У Волинському краєзнавчому музеї встановили цифровий атлас
Волинський краєзнавчий музей забезпечили сучасним інтерактивним кіоском у межах міжнародної співпраці із фондом імені Цала Каплуна (Tsal Kaplun Foundation – TKF) TKF.
Про це повідомили на сайті музею.
Фонд Цала Каплуна є ініціатором та розробником проєкту зі створення цифрового Атласу місць страт жертв Голокосту в Україні (доступний за цим посиланням).
Упродовж 1941–1944 року жертвами нацистського окупаційного режиму стало понад 100 тисяч євреїв, які проживали в межах території Волинської області. На цифровому Атласі фонду Цала Каплуна вже зафіксовано понад 130 місць вбивств євреїв, які віднайдені на території області. Їхній пошук триває.
Читайте також: Місця (не)пам’яті про розстріляних євреїв Берестечка
Атлас використовує карту Google, на якій спеціальними маркерами виділені місця страт, кожне з яких має окрему інтернет-сторінку, що оновлюється. Поряд із визначеними географічними координатами, у ній є анотація про подію англійською та українською мовами, покликання на праці дослідників, архіви, свідчення очевидців.
«Робота над вдосконаленням Атласу продовжується і до неї можуть долучитися всі бажаючі. Завдяки інтерактивному кіоску ознайомитися з онлайн-атласом відтепер можуть і відвідувачі Волинського краєзнавчого музею. Висловлюємо щиру вдячність фонду імені Цала Каплуна в особі директора Йозефа Менакера (Joseph Menaker) Joseph Menaker за сприяння Волинському краєзнавчому музею у подальшій історико-просвітницькій роботі та вшануванні пам’яті жертв Голокосту», – йдеться в повідомленні.
07/09/2024
Субота
07.09.2024
16:37
14:11
06.09.2024
18:00
ГАЛЕРЕЯ
Афіша
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром
Бізнес
Еко
Життя
Закордон
Історія
Культура
Медицина
Освіта
Спорт