В Ужгороді запровадили єдиний квиток на три музеї

16 Червня 2024, 16:23
В Ужгороді запровадили єдиний квиток на три музеї 639
В Ужгороді запровадили єдиний квиток на три музеї
В Ужгороді запрацює система «Єдиний квиток» для відвідування трьох найпопулярніших музеїв міста.
 
Про це повідомляє управління туризму та курортів Закарпатської ОДА.
 
Система «Єдиний квиток» є результатом співпраці туроператора «MUSE-travel» та музеїв Ужгорода. Метою проєкту є збільшення туристичних потоків, популяризація регіону, а також підтримка, розвиток та збереження місцевої культури.
 
Об’єднаний квиток забезпечуватиме більшу ефективність відвідування, дозволить заощадити на вхідній платі й спрощуватиме доступ туристів трьох ключових культурно-туристичних локацій міста, поєднуючи три квитка в одному – до Краєзнавчого музею імені Тиводара Легоцького (Ужгородський замок), Музею архітектури та побуту (Ужгородський скансен), а також Художнього музею імені Йосипа Бокшая.
«Співпраця музеїв із туристичною компанією – процес, що в результаті приведе до більшого відвідування музеїв та збільшення туристичних потоків. Завдяки даному проєкту гості, місцеві та краяни зможуть ознайомитись ще краще із історико-архітектурною, культурною та художньою спадщиною нашого краю. Адже у такі складні часи, ми маємо більше приділяти часу та уваги культурним місцям задля популяризації і збереження скарбів нашого регіону, які стають ще більш доступними завдяки новій системі», – зазначила заступниця начальника управління туризму та курортів Олександра Горзов.
Вартість єдиного квитка – 230 гривень. Придбати його можна з 17 червня на сайті туроператора MUSE-travel.
 
Коментар
23/07/2024 Понеділок
22.07.2024
21.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром