В Ужгороді на базі музею розпочалася практика студентів-істориків місцевого університету

15 Червня 2024, 16:41
Студенти-історики на практиці в Ужгородському замку 453
Студенти-історики на практиці в Ужгородському замку

Зі студентами провели оглядову екскурсію музейними експозиціями з історії Закарпаття VIII – початку ХХ століть. 

Закарпатський обласний краєзнавчий музей ім. Т. Легоцького тісно співпрацює з різними закладами та установами області в наукових, навчальних і творчих галузях. Контакти налагоджені і з факультетом історії та міжнародних відносин Ужгородського національного університету – пише на фейсбук-сторінці Ужгородського замку його провідна наукова співробітниця відділу історії та краєзнавства Василина Палинчак-Кутузова.

Днями, зазначає вона, майбутні історики під керівництвом старшого викладача кафедри Античності, Середньовіччя та історії України Олега Сліпецького відвідали Ужгородський замок. Для них провели оглядову екскурсію музейними експозиціями з історії Закарпаття VIII – початку ХХ століть та духовної культури краю. 

Студенти ознайомилися з минулим замку та музею як закладу. Їм розповіли про історію нашого краю, етнічний склад, культуру та звичаї. Все це було проілюстровано унікальними експонатами в експозиціях музею, підготованих співробітниками наукових відділів. Особливу увагу майбутніх істориків викликали питання про методи та методологію побудови виставок та експозицій, ведення оглядової та тематичної екскурсій. 

Старший науковий співробітник відділу новітньої історії, та Меморіальної кімнати-музею ім. А. Волошина Віталій Варга розповів про період входження краю до складу першої Чехословацької республіки, буремні події Карпатської України та звернув увагу  істориків на постаті Августина Волошина.

Читайте також:

Коментар
23/07/2024 Понеділок
22.07.2024
21.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром