Дубенський замок відвідали представники історичного музею з Литви

23 Травня 2024, 15:18
Литовські музейники в Тронній залі Дубенського замку 393
Литовські музейники в Тронній залі Дубенського замку

Литовські музейники відроджують співпрацю з туристичними об’єктами, з якими раніше були підписані відповідні угоди. 

22 травня в Тронній залі Дубенського замку можна було побачити два державні прапори – України та Литви – там приймали гостей із Тракайського історичного музею. Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Дубенського замку.

Директорка литовського музею Альвіга Змеєвскене, зазначається в дописі, вирішила відродити співпрацю з туристичними об’єктами, з якими раніше були підписані відповідні угоди. Зокрема, такий документ тракайські та дубенські музейники скріпили своїми підписами й печатками ще 15 червня 2012 року. Реальні можливості обміну науково-мистецький потенціалом, спільної участі в грантових проєктах вона обговорила з директором Заповідника м.Дубна Леонідом Кічатим.

У зустрічі в Дубенському замку також взяли участь директор Львівського історичного музею Роман Чмелик, його заступниця з наукової роботи Галина Скоропадова та заступниця генерального директора з науково-освітньої роботи Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г.Возницького Анна Легедза.

Тракайський історичний музей також планує пролонгувати договір про співпрацю з Львівським історичним музеєм та Збаразьким замком. Домовились, що вже влітку цього року перша банерна виставка з Тракаю буде експонуватись у Львові, а затим переїде до Дубенського замку.

Цікаву екскурсію Дубенським замком для наших гостей провів досвідчений історик Заповідника Іван Касянчук.

Читайте також: Дубенський замок відвідав Посол Індії

Коментар
16/06/2024 Субота
15.06.2024
14.06.2024