У Рівному краєзнавця Валерія Войтовича відзначили званням «Почесний музейник»

23 Травня 2024, 10:00
Олександр Булига (праворуч) вручає відзнаку Валерію Войтовичу 307
Олександр Булига (праворуч) вручає відзнаку Валерію Войтовичу

Презентація нової книжки місцевого письменника-краєзнавця зібрала в музеї шанувальників його творчості. 

22 травня в Рівненському обласному краєзнавчому музеї в рамках тижня Музейного марафону відбулася зустріч із сучасним українським письменником, художником Валерієм Войтовичем – автором численних літературно-художніх творів, монографій, словників та інших видань з історії, культури та міфології України, численної кількості малярських та графічних творів – повідомляють на фейсбук-сторінці цього закладу.

Розпочав захід директор музею Олександр Булига, який підкреслив багатогранність бібліографії й творчості Валерія Войтовича. Були згадані та продемонстровані перші видання письменника.

Валерій Войтович поділився з присутніми розповідями про свій авторський шлях, розпочатий ще у 1980-х роках. За його словами, нині до випуску готується нова фундаментальна праця  «Світогляд українського народу». Він також зауважив, що ставить собі за мету сприяти запровадженню викладання курсів з української міфології в усіх навчальних закладах України.

На зустрічі презентували нову книжку Войтовича «Кость Климченко. Скульптор», присвячену життю та роботі іменитого майстра першої половини XIX століття.

За плідну працю на ниві історичних і краєзнавчих досліджень, видавничу діяльність та багаторічну співпрацю з Рівненським обласним краєзнавчим музеєм Валерію Войтовичу надали звання «Почесний музейник». Відзнаку письменнику вручив директор музею Олександр Булига.

Відвівали захід та привітали автора з виходом нової книги художники, скульптори, працівники культури та бібліотечної сфери.
 

 

Коментар
16/06/2024 Субота
15.06.2024
14.06.2024