У Луцьку обговорили актуальні питання розвитку музеїв України

22 Травня 2024, 09:11
У Луцьку обговорили актуальні питання розвитку музеїв України 246
У Луцьку обговорили актуальні питання розвитку музеїв України

Напередодні Міжнародного дня музеїв у Волинському краєзнавчому музеї відбувся Чотирнадцятий музейний круглий стіл на тему «Сучасний музей як соціальний та освітній простір». 

Про це йдеться в повідомленні закладу.

Це спільний проєкт Волинського краєзнавчого музею і кафедри музеєзнавства, пам’яткознавства та інформаційно-аналітичної діяльності (Музеєзнавство  Культурний туризм) Волинського національного університету імені Лесі Українки. До участі у круглому столі подали 22 заявки науковців з Луцька, Києва, Збаража. 

На засіданні розглянули актуальні питання життєдіяльності музеїв України, зокрема: інтеграції музеїв в освітні процеси в умовах інформаційного суспільства, інноваційні та інтерактивні форми роботи, маркетингові технології у музейній практиці, ролі музеїв в актуалізації культурної спадщини та забезпеченні сталого розвитку суспільства. Музейні працівники поділилися практичним досвідом роботи музейних закладів у реаліях воєнного часу. 

Заступник директора Департаменту начальниця управління культури Волинської ОДА Тетяна Дудар (Департамент культури, молоді та спорту Волинської ОДА) привітала музейників з професійним святом та окреслила основні проблеми, які нині стоять перед музейними закладами України. 

Коментар
20/06/2024 Четвер
20.06.2024
19.06.2024
18.06.2024