Ужгород: краєзнавчому музею передали частину матеріалів, знайдених на руїнах середньовічної церкви

21 Квітня 2024, 13:34
Передача музею артефактів 270
Передача музею артефактів

Поповнення фондів Ужгородського замку унікальними артефактами.

Після повного опрацювання матеріалів, що були зібрані під час археологічних досліджень руїн середньовічної церкви на території Ужгородського замку у 2023 році, керівник археологічної експедиції Володимир Мойжес уже передав ряд артефактів на постійне зберігання до Закарпатського обласного краєзнавчого музею ім. Т. Легоцького. Наразі до цього числа він додав ще декілька унікальних знахідок – повідомляють на фейсбук-сторінці цього закладу.

Невдовзі, зазначається в дописі, буде передана решта виявлених предметів. Вони доповнять наявну виставку «Артефакти середньовічної церкви Ужгородського замку».

Археологічні експедиції під керівництвом кандидата історичних наук Володимира Мойжеса і надалі будуть продовжуватись, адже пам'ятка потребує подальшого вивчення і дослідження. 

Унікальність цих археологічних досліджень полягає у тому, що вони прямо проходять на території Замку, адже руїни церкви – найдавнішої сакральної пам'ятки міста, саме там.

Дирекція вдячна Володимиру Мойжесу та декану факультету історії та міжнародних відносин УжНУ Віталію Андрейку за співпрацю та розвиток науки й культури Закарпаття.

Читайте такожВ Ужгороді археологи проводять додаткові дослідження місцевого замку

Коментар
25/05/2024 Субота
25.05.2024
24.05.2024
23.05.2024