Луцьк: у коледжі прочитали лекцію про історичні документи ХVІ-ХVІІІ століть

20 Квітня 2024, 17:30
Лекція для студентів коледжу 347
Лекція для студентів коледжу

Атрибутика минулого для усвідомлення сучасності.

 У Волинському фаховому коледжі Національного університету харчових технологій (місто Луцьк) відбулася гостьова лекція на тему: «Історичні документи ХVІ-ХVІІІ ст.: ключові аспекти вірогідності та правомірності» – повідомляють на сайті цього навчального закладу.

Лекцію студентам освітньо-професійних програм «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування» прочитала наукова працівниця Волинського краєзнавчого музею Тамара Андрейчук.

З метою дотримання таких компетентностей, як збереження та примноження моральних, культурних, наукових цінностей і досягнення суспільства на основі розуміння історії, культури та закономірностей розвитку предметної області, місця у загальній системі знань, лекторка представила облікові та фінансові документи – квити, статути, атрибутика (артикули, печатки, елементи одягу).

Фотодокументи вкотре доводять молодому поколінню важливість нашого регіону в історичному минулому, становленні нашої держави, як суверенної. Аналізуючи документальну базу, студенти усвідомили важливість саме Волині у збереженні джерел української ідентичності, здатність до пошуку, оброблення та аналізу інформації.

 

Читайте такожВ Одесі врятували історичний документ XIX століття

 

Коментар
25/05/2024 Субота
25.05.2024
24.05.2024
23.05.2024