На виставці у Луцьку можна буде придбати великодній декор

17 Квітня 2024, 10:50
Виставка-продаж 404
Виставка-продаж

У Музеї волинської ікони відкриється виставка «Великодній вернісаж», де експонуватимуть хатні ікони та декоративні пасхальні яйця з фондів музею, а також сучасні дизайнерські роботи учнів та майстрів Технічного фахового коледжу ЛНТУ. 

На виставці, яка відкриється о 14:00 19 квітня, можна буде придбати святкові подарунки. Про це йдеться на сайті Волинського краєзнавчого музею.

Музей має чималу колекцію хатніх ікон XVIII – початку ХХ століття. На виставці представлені твори, сюжети яких присвячені страсній тематиці, Воскресінню Христовому та Дванадесятим святам. Відвідувачі музею  матимуть  унікальну можливість познайомитися з сучасним мистецтвом виготовлення сувенірних пасхальних яєць. 

Експонати різноманітні за матеріалами, технікою виготовлення та тематикою зображення. Високими  художніми якостями вирізняються дерев’яні яйця, виконані у техніці лакової мініатюри та порцелянові яйця  із зображеннями Богородиці, Ісуса Христа, Воскресіння Христового. Наївність і щирість народного світосприйняття передані у розписі пасхальних яєць з використанням національної тематики, квіткової орнаментики, побутових сцен. Вишуканістю вирізняються декоративні  яйця з ажурною сканню і кольоровими емалями.

Читайте також: У Луцьку оберуть найгарніші писанки

 

 
Коментар
25/05/2024 Субота
25.05.2024
24.05.2024
23.05.2024