У Рівному презентували новий бібліографічний покажчик про вулиці міста

12 Квітня 2024, 17:25
У Рівному презентували новий бібліографічний покажчик про вулиці міста 441
У Рівному презентували новий бібліографічний покажчик про вулиці міста

У центральній міській бібліотеці презентували бібліографічний покажчик «Вулиці Рівного Вам розкажуть».

Про це повідомляє Рівненська міська рада.

У період з 2022 по 2023 роки більше як 80 вулиць міста отримали нові назви. Оновлені найменування вулиць, провулків, майданів, парків, скверів Рівного стали своєрідним символом пам'яті про боротьбу українського народу за незалежність своєї держави.

«Я гордий тим, що ми маємо такий цінний ресурс для вивчення історії нашого міста. Нові назви рівненських вулиць пов'язані з іменами особистостей, які в різні історичні епохи творили історію незалежності україни. Велика частина вулиць міста віднедавна носить імена наших сучасних Героїв, які віддали свої життя з російським агресором. Знати їх імена, їх долі, оцінити внесок кожного в майбутнє Рівне - наш обов'язок», - зазначив секретар Рівненської міської ради, виконувач обов’язків міського голови Рівного Віктор Шакирзян.

Бібліографічний покажчик «Вулиці Рівного Вам розкажуть» містить в собі інформацію про осіб та події, на честь яких названі вулиці міста. Також видання включає дані про пам'ятники, пам'ятні знаки, меморіальні та анотаційні дошки, розташовані на вулицях, музеї, культові споруди, навчальні заклади, бібліотеки та інші історичні та культурні об'єкти.

Видання стане важливим допоміжним матеріалом для всіх, хто цікавиться історією міста, його культурою та спадщиною. Книгу видали за кошти міського бюджету в рамках «Програми розвитку культури Рівного на 2019-2023 роки».

Читайте також: Перші рівненські фотографи ХІХ століття

Коментар
25/05/2024 Субота
25.05.2024
24.05.2024
23.05.2024