У Культурно-археологічному центрі «Пересопниця» презентували виставковий простір

03 Березня 2024, 14:48
У Культурно-археологічному центрі «Пересопниця» презентували виставковий простір 498
У Культурно-археологічному центрі «Пересопниця» презентували виставковий простір

На базі Культурно-археологічного центру «Пересопниця» в межах грантового проєкта презентували оновлений експозиційно-виставковий простір та інформаційну виставку про Пересопницьке Євангеліє. 

Про це повідомляє Рівненська обласна рада.

Як розповів директор археологічного центру Іван Солодуха, завдяки спільним зусиллям колективу, Рівненської обласної ради та підтримки Стабілізаційного фонду культури та освіти 2023 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Insitut вдалося створити унікальний виставковий простір «Пересопниця Арт».

Читайте також: Пересопниця: які знахідки виявили під час археологічних розкопок

До заходу також приєднався заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський.

«Пересопницьке Євангеліє – це символ Української державності. В такий непростий час простір присвячений визначній рукописній пам’ятці стане одним з туристичних магнітів Рівненської області. Якісна поліграфія, детальна інформація, яка має QR-коди, що супроводжуватимуть туристів аудіогідом, – це чудове та перспективне надбання для музею. Також висловлюю подяку колективу закладу, які своєю працею залучають кошти міжнародних грантів та дбають про оновлення та розбудову археологічного центру», – зазначив Олексій Бучинський.

Іван Солодуха представив інформаційну виставку про історію Пересопницького Євангелія, яка складається з плакатів, аудіогіда та анімаційного відео. Під час заходу також представили 3D-модель пам'ятки.

Читайте також: Нетлінні: у Рівному презентували етнографічний фотоальбом про державні символи у вишивці та ткацтві

Коментар
18/04/2024 Четвер
18.04.2024
17.04.2024