Інститут історії України на своєму сайті розмістив книжку про бойові здобутки гетьмана Сагайдачного

29 Лютого 2024, 15:11
Гетьман Сагайдачний 469
Гетьман Сагайдачний

Книжка призначена для тих, хто цікавиться воєнною історією, визначними битвами минулого, ратними звершеннями українського війська та його героями.Нещодавно Інститут історії України на своєму сайті розмістив книжку П. Саса «Гетьман Сагайдачний — бич Господній московитів». Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Інституту.

Темою книжки, ідеться в анотації,  є значущі бойові звершення запорозького гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, якими він уславився на морі й на суходолі. Розглянуто очолений ним морський похід запорожців 1616 року, що завершився здобуттям потужної турецької фортеці Кафи

Основну увагу приділено докладному висвітленню бойових дій війська П. Сагайдачного під час польсько-московської війни 1617-1618 років. Розкрито стратегію і тактику боротьби українських козаків із московитами, зокрема на прикладах масштабних бойових рейдів підрозділів П. Сагайдачного теренами Московського царства, форсування козаками великих водних перешкод, ведення ними облоги ворожих фортець. 

Простежено перебіг Тугалесько-коломенської операції, а також генеральної битви царських сил із запорожцями під Донським монастирем. Акцентовано на висвітленні подій, пов’язаних зі штурмом військами Речі Посполитої столиці Московії.

Книжка для широкого кола читачів, усіх, хто цікавиться воєнною історією, визначними битвами минулого, ратними звершеннями українського війська та його героями, про бойові здобутки гетьмана Сагайдачного.

Ознайомитися зі змістом книжки можна тут.

Читайте також: Вийшла книжка про очільника Української греко-католицької церкви Любомира Гузара

Коментар
18/04/2024 Четвер
18.04.2024
17.04.2024