Державна архівна служба підписала Меморандум про співробітництво із заповідником «Бабин Яр»

31 Січня 2024, 10:00
Державна архівна служба підписала Меморандум про співробітництво із заповідником «Бабин Яр» 462
Державна архівна служба підписала Меморандум про співробітництво із заповідником «Бабин Яр»

Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов та в. о. Генерального директора Національного історико-культурного заповідника «Бабин Яр» Роза Тапанова підписали Меморандум про співробітництво між сторонами.

Про це повідомили на сайті Державної архівної служби України.

Метою Меморандуму є поглиблення співпраці в різних напрямах. Насамперед планується реалізація спільного виставкового проєкту «Голокост в Україні. Трагедія Бабиного Яру», спрямованого на збирання, виявлення, збереження та оцифрування архівних документів і матеріалів про трагічні події Другої світової війни. 

Також проєкт передбачає презентацію виявлених матеріалів в рамках спільних заходів задля підвищення обізнаності суспільства та збереження пам’яті про жертв Голокосту.

Нагадаємо, що 26 січня 2024 року в центрі «Жива пам’ять» Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр» відбулося відкриття виставкового проєкту «По живому», у відеочастині якого використали архівну хроніку часів Другої світової війни з фондів Центрального державного аудіовізуального та електронного архіву.

Читайте також: Документальну спадщину «Бабин Яр» включили до реєстру ЮНЕСКО

Коментар
21/06/2024 П'ятниця
21.06.2024
20.06.2024
19.06.2024