У Києві зʼявиться сквер імені Голди Меїр

27 Січня 2024, 15:38
Голда Меїр 431
Голда Меїр

Облаштувати простір скверу, на знак вшанування памʼяті однієї із засновників держави Ізраїль, яка народилася в Києві, планують влітку цього року. 

Про це мер столиці повідомив у телеграм-каналі.

«У Києві зʼявиться сквер імені Голди Меїр. Плануємо його відкрити влітку цього року. На знак вшанування памʼяті та здобутків Голди Меїр – видатної міжнародної діячки, яка народилася в Києві, однієї із засновників держави Ізраїль. Минулого року світ відзначав 125-річчя Голди Меїр. І Київрада запустила процедуру для присвоєння її ім’я одному зі скверів столиці. Створили його на Подолі, на вулиці Боричів Тік. Там була ділянка колись давно виділена посольству росії. У 2014 році Київрада повернула цю землю в комунальну власність. А минулого року надала ділянці статус скверу. Місто облаштує сквер за допомоги українських і міжнародних благодійних фондів», – написав Віталій Кличко.

Мер Києва зазначив, що в український прокат вийшов фільм про лідерську роль Голди Меїр під час війни Судного Дня, коли стояло питання про існування держави Ізраїль. У світовий прокат стрічка «Голда Меїр» вийшла минулого року, до 125-річчя видатної міжнародної діячки.

 

Коментар
24/04/2024 Середа
24.04.2024
23.04.2024