Національний музей історії України презентував новий сайт

18 Січня 2024, 16:34
Національний музей історії України презентував новий сайт 1104
Національний музей історії України презентував новий сайт

Національний музей історії України представляє новий музейний сайт, який створила компанія «SoftServе» на благодійній основі. Співробітники компанії працювали на волонтерських засадах у межах меценатської ініціативи Open Tech.

Про це повідомляє музей.

Сайт розробили за принципом максимальної зручності для відвідувачів, відповідно до музейної айдентики та фірмових кольорів. Відтепер на одному сайті є інформація про Національний музей історії України та його філію – Скарбницю Національного музею історії України.

 

«Особливо під час війни українці почали більше цікавитися власною історією, шукати, де правда, а де нав’язані стереотипи. І саме в Національному музеї історії України можна отримати відповідь на частину таких запитань. Проте важливо, щоб інформація була доступною, а навігація легкою. Саме для цього ми працювали над оновленням сайту Музею. Для SoftServе цей проєкт – про нашу інформаційну гігієну та збереження власної історії. Адже технології дають можливість не тільки комфортно користуватися сайтом – користувачі зможуть тепер подивитися онлайн цінні експонати, які сховані заради безпеки», — розповіла проєктна менеджерка компанії Катерина Золотарьова.

Спільний проєкт Національного музею історії України та компанії SoftServе розпочався наприкінці 2021 року. Через повномасштабне вторгнення росії в Україну його реалізація затрималася. 

«Сайт – це обличчя нашого музею, а також навігатор щодо основних напрямків його діяльності, доступний як українською, так і англійською мовами. Ми намагалися зробити сайт простим і зручним для користування. Тут зібрано корисну інформацію для відвідувачів різного віку, з різними запитами. Ця інформація включає новини про діючі виставки і події, а також про культурно-освітні й наукові проєкти. Це блог, новини, відео, у фокусі яких – як експонати нашого музею, так і, в ширшому сенсі, минуле й сучасне України. На сайті є можливість придбати квитки, а також матеріально підтримати музей у цей важкий для країни час. Сподіваємося, відвідувачі сайту оцінять ту велику роботу, яку вклали у його створення наші співробітники, а також партнери, завдяки чому нині ми можемо розповісти про широкий спектр діяльності Національного музею історії України», – зазначив генеральний директор Національного музею історії України Федір Андрощук.

Читайте також: Український інститут ініціював створення деколонізаційного посібника для закордонних музеїв

Коментар
30/05/2024 Четвер
30.05.2024
29.05.2024
28.05.2024
27.05.2024