У Йорданії випустили україномовні брошури для відвідувачів міста-фортеці Петра

26 Грудня 2023, 17:30
У Йорданії випустили україномовні брошури для відвідувачів міста-фортеці Петра 497
У Йорданії випустили україномовні брошури для відвідувачів міста-фортеці Петра
Посольство України та Хашимітське Королівство Йорданія розпочали випуск україномовних брошур для туристів, які відвідують Петру. 
 

Про це повідомила Олена Зеленська у фейсбуці. Вона висловила сподівання, що ці брошури стануть першим кроком до україномовного аудіогіда.

«Висічена в скелях Йорданії тисячолітня Петра – одне з архітектурних чудес світу разом із римським Колізеєм та Великою китайською стіною», – написала Олена Зеленська.
Варто зазначити, що україномовний аудіогід є у Колізеї. А від 11 грудня у столиці Греції Афінах, в одному з найцікавіших музеїв країни – Бенакі. За 2023 рік проєкт з українізації провідних світових пам’яток подвоївся. Нині 77 екскурсій українською мовою доступні в 43 країнах!
 
Олена Зеленська висловила вдячність посольствам України та закордонним партнерам. 
 
Окрім аудіогідів, у різних країнах продовжують відкривати українські книжкові полички. У грудні в Данії таких з’явилось одразу три: у містах Ікаст, Гентофте та Сківе. Ще одну відкрили в Аргентині, у Центральній бібліотеці Буенос-Айреса ім. Рікардо Гуїральдеса. Ця поличка є другою в Латинській Америці.
 
Загалом 190 українських книжкових поличок із найкращою художньою, історичною, філософською та іншою літературою вже доступні в 45 країнах.
 
«Коли імперія прагне знищити не лише Україну, але й українську культуру, робимо так, щоб цієї культури більшало. Це ще одна форма нашого опору – культурна, ціннісна. З книжок і наукових праць, а не лише з новин світ дізнається, як багато Україна дала людству, щоб розуміти нас краще. Як свою невід’ємну частину, без якої, як і без інших, неможливий», – написала Олена Зеленська.
Коментар
20/06/2024 Четвер
20.06.2024
19.06.2024
18.06.2024