У Києві презентували четверту частину освітнього проєкту «Діалоги про війну»

23 Грудня 2023, 12:00
Діалоги про війну 388
Діалоги про війну

Четверта частина проєкту присвячена повномасштабному вторгненню Росії в Україну.

Днями в Києві презентували четверту частину освітнього відеопроєкту «Діалоги про війну», який покликаний пояснювати учням, що таке війна – повідомляють на сайті Українського інституту національної пам'яті.

Проєкт складається з відео у форматі розмови учениці з ветеранами сучасної російсько-української війни, які будуть супроводжуватись методичними рекомендаціями для вчителів щодо використання роликів в освітньому просторі. 

«Ідея цього проєкту полягає не стільки в тому, щоб дати дітям якийсь фактаж, а зорієнтувати їх в тому, що сьогодні відбувається в Україні. Адже ми є не лише свідками, а й учасниками цих подій. Хотілося дати дітям не деструктивну емоцію, а мотивацію, заохотити їх також долучатися до перемоги нашого народу», – зазначила співробітниця УІНП Ганна Байкєніч

Ініціатор проєкту, Герой України Володимир Жемчугов розповів, що ідея виникла як реакція на потребу методичних матеріалів та верифікованої інформації про російсько-українську війну для вчителів, які займаються патріотичним виховання в школах. За його словами, у найближчих планах впровадження всеукраїнського уроку для вчителів на основі цих матеріалів, які зможуть надати рекомендації та методики про те, як розповідати дітям про повномасштабне вторгнення РФ в Україну.  

Проєкт «Діалоги про війну» реалізовано у співпраці Міністерства культури та інформаційної політики України, Українського інституту національної пам’яті та Центра захисту інформаційного простору України.

Попередні відео з циклу «Діалогів» розкривали такі питання «Що таке війна?», «Чому Росія прагне захопити Україну?», «Що таке російсько-українська війна?».Ознайомитись з четвертим випуском відеопроєкту «Діалоги про війну» можна на ютуб-каналі Українського інституту національної пам’яті.

 

 

 

Читайте також:  Острозький замок відвідали незрячі ветерани російсько-української війни

Коментар
26/05/2024 Неділя
26.05.2024
25.05.2024
24.05.2024