На Волині провели історико-краєзнавчу конференцію про музейну та пам’яткоохоронну діяльність

18 Грудня 2023, 15:43
Історико-краєзнавча конференція про музейну та пам’яткоохоронну діяльність 561
Історико-краєзнавча конференція про музейну та пам’яткоохоронну діяльність

Думками про Любомльщину обмінялися  науковці, краєзнавці, історик, архівісти, музейні працівники, освітяни та інші краяни. 

Днями в Любомлі відбулась усеукраїнська наукова історико-краєзнавча конференція «Минуле і сучасне Волині та Полісся. Музейна та пам’яткоохоронна діяльність на Любомльщині та Волині». Про це йдеться на фейсбук-сторінці Державного архіву Волинської області.

Держархів Волині на конференції представляла начальниця відділу інформації та використання документів Національного архівного фонду цієї установи Любов Коць.

Науковий захід організували Департамент культури, молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації, Ковельська районна рада, Любомльська міська рада, Волинський краєзнавчий музей, Волинська обласна організація Національної спілки краєзнавців України, Волинський національний університет імені Лесі Українки, Державний архів Волинської області, Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти, Волинська обласна організація ветеранів України з нагоди 50-річчя утворення Любомльського краєзнавчого музею.

Конференція стала відкритою платформою для обміну думками науковців, краєзнавців, істориків, архівістів, музейних працівників, освітян, громадських діячів та студентів. Представлені на конференції дослідження охоплюють різні напрями: від історії та археології, пам’яток архітектури, які є окрасою міста, до видатних особистостей, які прославили Любомльський край.

Доповіді учасників конференції, статті, повідомлення увійшли до збірника матеріалів конференції, виданих в м. Луцьку на 604 сторінках.

 

Читайте також: У Любомльському краєзнавчому музеї реставратори обстежили ікони XVIIІ–XIX століть

Коментар
21/04/2024 Неділя
21.04.2024
20.04.2024
19.04.2024