Артзброя: музей в Ізмаїлі поповнися витвором волонтерки зі Львівщини

09 Грудня 2023, 12:38
Олена Тютюнник-Яцуляк 347
Олена Тютюнник-Яцуляк

Мисткиня оздоблює гільзи та тубуси петриківським розписом.

Для проєкту Ізмаїльський військово-історичного музейного комплексу в Ізмаїлі художниця Олена Тютюнник-Яцуляк із Борислава (Львівська область) надіслала гільзу від снаряда із зображенням стилізованого українського тризуба, оздобленого рослинним і тваринним орнаментами – ідеться на фейсбук-сторінці цього закладу.

Гільзу їй привезли волонтери з Херсонського напрямку від наших бійців.

Олена – художниця за освітою та арттерапевтка. До повномасштабного вторгнення у нашу державу росіян вона працювала з дітьми, займалася професійним аквагримом, розписом стін, малюванням картин, а нині вже понад рік є волонтеркою у громадській організації «Християнська Дорога Життя», де розпочала для себе новий вид діяльності – розфарбування гільз та тубусів від використаних боєприпасів різних розмірів. 

Гільзи та тубуси зазвичай розмальовує петриківським розписом з українською символікою.

Роботи Олени є надзвичайно важливим вкладом у нашу спільну перемогу, адже вони не одноразово були представлені на благодійних аукціонах, лотереях та вручені меценатам і спонсорам, що допомагають волонтерам «Християнської Дороги Життя». 

Волонтери цієї організації багато допомагають бійцям із різних бригад та підрозділів ЗСУ, стараючись закривати їхні найгостріші потреби. Також ця організація багато працює із сім’ями загиблих воїнів. А сама Олена Тютюник, крім того, працює арттерапевткою для таких дітей і дітей переселенців.

 

Читайте також:  Артзброя: музей в Ізмаїлі поповнися витвором київської художниці

Коментар
29/02/2024 Четвер
29.02.2024
28.02.2024
27.02.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром