У Львові презентували базу Операторів культурної спадщини для всієї України

04 Грудня 2023, 10:00
У Львові презентували базу Операторів культурної спадщини для всієї України 531
У Львові презентували базу Операторів культурної спадщини для всієї України

Оператори Спадщини – це онлайн-каталог організацій і людей, які працюють або дотичні до роботи з культурною спадщиною в Україні. Цей каталог є майданчиком взаємодії та можливостей для представників сектору культурної спадщини, щоб знайти партнерів, підрядників, або однодумців. 

База Операторів спадщини містить інформацію про профілі реставраторів, підприємців, компаній, громадських організацій, ініціатив тощо дотичних до сектору Культурної спадщини. Про це пише Бюро спадщини у Львові.

Каталог створили, щоб полегшити пошуки потрібних організацій і людей, які працюють у сфері культурної спадщини. Про кожного з Операторів є невеликий опис, посилання на сайт, соцмережі та проєкти. 

Каталог можна знайти на сайті reherit.org.ua у розділі Оператори. Операторів відбирають за критеріями безпосередньої або проєктної роботи з культурною спадщиною. Інформацію збирають з офіційних сайтів, соціальних мереж Операторів, щоб опис та діяльність були правильно написані.

«Якщо ви себе поки не знайшли у каталозі Операторів спадщини, але вважаєте, що могли б бути у цьому списку, команда ReHERIT просить заповнити форму. Інформація про Операторів розміщується безкоштовно, важливо щоб ваша діяльність була пов’язана зі сферою культурної спадщини.

Якщо ви знайдете себе серед Операторів і там буде не актуальна інформація, просимо вас написати на пошту [email protected]. Тема листа «Оператори спадщини: назва», де просимо вас вказати на неточність та надати перевірену інформацію», – повідомляють організатори.

Сторінка працює у тестовому форматі.

Проєкт «Оператори спадщини» реалізували у 2023 році за підтримки приватного українського фонду Фундація ЗМІН. Координатор проєкту: ЛКП «Бюро спадщини». Менеджерка проєкту: Ярина Короткевич. Технічна підтримка проєкту: Команда siteGist.

Читайте також: єПам’ятка: у Києві презентували систему обліку нерухомих об’єктів культурної спадщини

Коментар
16/07/2024 Вівторок
16.07.2024
15.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром