Мисткиня з Рівного представила «Хліб, який їдять після смерті»

23 Листопада 2023, 17:20
«Хліб, який їдять після смерті» 818
«Хліб, який їдять після смерті»

Рівняни провели захід, присвячений пам'яті жертв геноцидів українського народу – Голодомору та російсько-української війни.

Відбувся він 23 листопада  в Рівненському обласному краєзнавчому музеї під назвою «Хліб, який їдять після смерті» – повідомляють на фейсбук-сторінці цього закладу. 

Підготувала цю мистецьку подію письменниця, дослідниця традиційної культури Рівненщини, директорка Рівненського обласного центру народної творчості Ірина Баковецька-Рачковська, присвятивши її жертвам геноцидів українського народу – Голодомору та російсько-української війни, що мають однаковий початок – бажання росіян вбити українську самобутність та підкорити вільний народ.

Подія розпочалася з літературно-мистецького перформансу-реквієму за участю матерів, дружин та сестер загиблих учасників російсько-української війни: Ігоря Гуца, Богдана Семенчука, Богдана Гордійчука, Василя Удодика, Андрія Марчука, Данила Молдавського, Костянтина Гнітецького, а також виконавців традиційного співу та музики Андрія Ляшука, Юрія та Алли Ковальчуків, Людмили Вострікової. 

Авторкою постановки та учасницею перформансу виступила Ірина Баковецька-Рачковська.

Після завершення мистецької частини відбулася презентація її книги «За Божим духом. Поминальні хліби на Рівненщині», в яку увійшли експедиційний та етнографічний матеріал, вірші авторки, написані в період російської агресії проти України, а також світлини поминально-обрядового хліба фотохудожниці Ольги Герасимчук

Письменниця розповіла, чому саме обрала цю тему, зауваживши, що український хліб завжди був тим, що хотіли забрати в нашого народу, так само як і історію, цінності та свободу. 

Книга пані Ірини містить інформацію про вісім видів поминального хліба нашого краю: коровай, паска, пироги, коржики, проскура, кутя тощо. 

Авторка подякувала усім причетним до виходу книги – видавцю, редакторам, дизайнеру, фотографу, а також помічницям, що випекли хліб для заходу.

Петро Кралюк, доктор філософських наук, професор Національного університету «Острозька академія» та науковий керівник Ірини, звернув увагу на необхідність поновлення справжньої пам’яті про трагічні події в історії нашого народу, зокрема на введення змін у шкільну програму.

Ігор Ясенюк, голова постійної комісії Рівненської обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків закликав усіх не забувати трагічні сторінки української історії і робити з них висновки, задля нашого майбутнього.

Подякувала за можливість долучитися до роботи над книжкою фотохудожниця Ольга Герасимчук. Вона поділилася своїми переживаннями, які виникли у неї під час створення фотоілюстрацій. За словами  Ольги, створені фото з душею передають весь трагізм минулого.

Подія закінчилась вживанням поминальної страви у пам’ять жертв геноцидів українського народу.

Читайте також: Мистецтво оживляє пам’ять: в Острозі відкрили виставку про Голодомор

Коментар
04/03/2024 Понеділок
04.03.2024
03.03.2024
13:45