Колекція музею у Володимирі поповнилася візитними картками першої половини ХХ століття

21 Листопада 2023, 17:56
Візитні картки 20-30 років ХХ століття 630
Візитні картки 20-30 років ХХ століття

Нові надходження до фондів  Володимирського історичного музею ім.Омеляна Дверницького.

Мешканець міста Володимира передав на постійне зберігання музею візитні картки 20-30 років ХХ століття. Про це повідомляють на фейсбук сторінці Володимирського історичного музею.

Уперше візитні картки використовувались ще у Стародавньому Китаї, ідеться в дописі, і мали вони вигляд невеликих дерев'яних дощечок, на які наносилися написи. Також існували індивідуальні примірники для конкретного випадку. 

Найчастіше вони виготовлялись на бамбукових дощечках та шовковій тканині. Китайські чиновники в обов'язковому порядку повинні були мати візитні картки з червоного офіційного паперу. Виготовлення таких карток коштувало досить дорого.

Згідно з іншою версією візитні картки вперше з'явились у Франції за часів Людовика ХIV, а саме слово «візитка» походить з французької мови. 

У Європі вони з'явились у ХVII столітті. Виготовляли їх зі щільного паперу або картону, вкладали в конверти й відсилали адресатам.

У ХІХ столітті картки почали декорувати розписом, орнаментами та іншими елементами. 

Сучасні візитні картки – це не лише показник статусу, адже вони доступні усім охочим. Це своєрідна реклама установи чи конкретної людини.

 

 

Читайте також: Володимирський історичний музей отримав нові експонати

Коментар
23/07/2024 Вівторок
23.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром