Модерністські будівлі Львова оцифрували для виставки в Німеччині

13 Жовтня 2023, 18:00
Модерністські будівлі Львова оцифрували для виставки в Німеччині 548
Модерністські будівлі Львова оцифрували для виставки в Німеччині

Оцифровані львівські будівлі презентують на виставці The Great Repair в Берліні в рамках проєкту «Рятуючи об’єкти та історії епохи модернізму в Україні». Проєкт має на меті зберегти та популяризувати модерністичну спадщину у Львові. 

Про це повідомляє Бюро спадщини.

«Раді повідомити, що обробка перших двох 3D моделей завершена. Це моделі блоку муніципальних будинків на вул. Грекова, 8 та квартири з житлового комплексу на вул. Дорошенка, 47-59. Вони будуть презентовані на виставці The Great Repair, організованою Arch+ magazine в Берліні», – розповіли ініціатори проєкту.

Цим проєктом ініціатори хочуть досягти наступних цілей: детально задокументувати модерністську спадщину, аби в разі чого, завдяки нашим матеріалам її можна буде відновити, а також дослідити матеріальність модерністської спадщини Львова, показати її важливість як для наших співгромадян, так для світової читацької та наукової аудиторії. 

 

Виставка відкривається 13 жовтня.

Нагадаємо, що в межах ініціативи «Рятуючи об’єкти та історії епохи модернізму в Україні» оцифрували п’ять визначних об’єктів модернізму у Львові. Це доволі амбітний проєкт, львівська частина, це лише його перша складова. На виставці моделі та інші матеріали будуть представлені в межах платформи «Mapping Ukraine, ETH Zurich».

Зініціював сканування Львів. Архітектура модернізму за фінансування ETH Zürich, за сприяння ЛКП Бюро спадщини в кооперації з Kharkiv School of Architecture і командою Skeiron.

Читайте також: Як в Ужгороді досліджують модерністську архітектуру часів Чехо-Словаччини

Коментар
21/04/2024 Неділя
21.04.2024
20.04.2024
19.04.2024