У Нідерландах відбулася панахида за загиблими українськими захисниками на могилі Євгена Коновальця

05 Жовтня 2023, 14:07
На могилі Коновальця в Ротердамі 576
На могилі Коновальця в Ротердамі

Українська діаспора вшанувала пам'ять тих, хто віддав своє життя за незалежність і безпеку нашої держави.

У День захисників і захисниць України на могилі Євгена Коновальця (цвинтар Кросвайк, Роттердам) відбулася панахида за загиблими українськими захисниками – повідомляють на фейсбук-сторінці Українці в Нідерландах.

Захід організувала фундація «Українці в Нідерландах». Він зібрав небайдужих українців, що спільною молитвою та хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за незалежність і безпеку України. 

Від імені правління фундації  до учасників заходу звернулася Людмила Лісовська.

«Залишаймось обʼєднаними та допомагаймо живим. Не очікуймо їхніх прохань і випереджуймо їхні потреби, бо завтра замість них повинен буде стати хтось із нас», – сказала вона.

У рамках заходу також зачитали звернення до української діаспори в Нідерландах штурмовиків із полку «Азов», які перебувають на Бахмутському напрямку.

Азовці вдячні нідерландським українцям за підтримку та солідарність. «Допомога, яку ви надавали, ідеться у зверненні, часто була дуже вчасною і доречною, коли ми її навіть не очікували. Це додавало нам багато сил, бо ми розуміли, що стоїмо не одні, і в нас є надійний тил». 

Серед учасників заходу також були наші захисники, які проходять реабілітацію в Нідерландах. 

Читайте також: Нідерланди та Україна посилять співпрацю у сфері цифровізації культурної спадщини

Коментар
21/06/2024 П'ятниця
21.06.2024
20.06.2024
19.06.2024