«Шлях поколінь»: у прокат виходить фільм, який знімали на Волині

03 Жовтня 2023, 14:00
Герої фільму «Шлях поколінь» 2280
Герої фільму «Шлях поколінь»

Покажуть фільм, заснований на реальній історії, у якому герой постає перед складним вибором в час російсько-української війни.

12 жовтня в кінотеатрах України стартує показ воєнної драми «Шлях поколінь» режисера Михайла Ухмана з Тернопільщини, воєнного журналіста і постановника українських фільмів. Про це йдеться на сайті Волинської обласної державної адміністрації.

«Шлях поколінь» – фільм, у якому герой постає перед складним вибором в час російсько-української війни, заснований на реальній історії.

Перша частина фільму знімалась у 2020 році в Донецькій області, всього за 20 кілометрів від тимчасово окупованого Донецька, на окремих бойових позиціях наших захисників.

Друга частина – у Києві та на Волині, в урочищі Вовчак та волинських лісах поблизу. До участі в батальних сценах кінострічки залучили майже 100 реконструкторів.

Автентичність знімання зберігалась у деталях і після вимкнення камер. У паузах між фільмуванням знімальна група смакувала українськими стравами, серед яких козацький куліш, грибна юшка, волинські вареники тощо.

Читайте також: У Турійську відбувся допрем'єрний показ фільму «Шлях поколінь»

Коментар
17/07/2024 Середа
17.07.2024
16.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром