У Києві відкрився виставковий проєкт «Під заступництвом Святої Покрови»

02 Жовтня 2023, 18:01
Біля експонатів виставки 660
Біля експонатів виставки

Організатори виставки прагнуть показати єдність українців різних поколінь у захисті своєї державності на різних етапах боротьби за незалежність і свободу України.

До Дня захисників і захисниць у Києві відкрився виставковий проєкт «Під заступництвом Святої Покрови», підготовлений у співпраці з Центром досліджень воєнної історії ЗСУ – повідомляє Український інститут національної пам'яті.

Назву проєкту, ідеться в повідомленні, обрали навмисно. День захисників і захисниць України збігається з Покровою Пресвятої Богородиці. Пресвяту Богородицю шанували козаки, а Покрова для них була одним із найвеличніших свят, за що й отримала другу назву – Козацька Покрова.

Мета виставки – відновлення історичної пам’яті суспільства в питаннях розвитку та наслідування військових традицій українських мілітарних формувань першої половини ХХ століття, які продовжують жити у сучасних Збройних Силах України. А ще показати єдність українців різних поколінь у захисті своєї державності на різних етапах боротьби за незалежність і свободу України. 

Організатори запрошують відвідати виставку, яка демонструється на Контрактовій площі (сквер між виходом з метро на вулиці Спаській та пам’ятником Григорію Сковороді) й триватиме до кінця жовтня.

Коментар
23/07/2024 Вівторок
23.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром