Свалява: братську могилу з центру міста перенесуть на цвинтар

02 Жовтня 2023, 12:46
Братська могила в центрі Сваляви 543
Братська могила в центрі Сваляви

Влада закарпатського міста отримала дозвіл зі столиці на перенесення меморіального об'єкта.

Обелiск на братськiй могилi, що в самому центрi Сваляви, перенесуть на центральний мiський цвинтар – повідомляє Закарпаття 24.

Мiськрада отримала дозвiл Мiнiстерства культури та iнформацiйної полiтики України на роботи з перенесення обелiска по вулицi Головнiй на цвинтар по вулицi Мукачiвськiй. Мешканці міста безпосередньо мали змогу взяти участь в опитуваннi щодо змiни мiсця розташування братської могили, над якою стоїть цей обеліск, i бiльшiсть проголосували «за».

Комунальне пiдприємство «Виробниче управлiння комунального господарства» уже проводить пiдготовку до початку робiт. Своєю чергою орган охорони культурної спадщини Закарпатської ОВА буде контролювати дотримання вимог законодавства щодо охорони культурної спадщини й державних норм при проведеннi вказаних робiт.

У міській раді просять мешканцiв Сваляви поставитися з розумiнням до тимчасових незручностей, якi будуть спричиненi роботами. На час перенесення обелiска територiя поховання буде загороджена вiдповiдно до вимог. По закiнченню робiт комунальнi служби приведуть територiю до ладу. 

Читайте також: В Ужгороді демонтують неправильну дату зі стели меморіального комплексу

 

Коментар
13/07/2024 П'ятниця
12.07.2024
11.07.2024