У Рівному вшанували пам'ять фотографа Костянтина Гнітецького

31 Серпня 2023, 16:27
Вшанування Костянтина Гнітецького 683
Вшанування Костянтина Гнітецького

Рівняни згадували краянина як професіонала з великої літери, талановиту, дисципліновану та надзвичайно працьовиту людину.

На днях у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбувся захід пам'яті Костянтина Гнітецького – відомого рівненського фотографа, відеографа, відеомонтажера, працівника обласного управління культури і туризму. Про це йдеться на фейсбук-сторінці музею. 

Костянтин був телефоністом взводу зв’язку механізованого батальйону. Загинув під час мінометного обстрілу на Луганщині.

На заході виступили директор музею Олександр Булига та його заступниця Оксана Яремчук

Начальниця обласного управління культури й туризму ОДА Любов Романюк розповіла про Костянтина, з яким разом працювала, відзначила, що він був справжнім професіоналом, людиною із «золотими руками», а боронити українську землю пішов свідомо, щоб ми могли жити, творити, тому не маємо права зрадити його сподівання, його віру.

Продюсер Рівненської філії Суспільного Сергій Татаренко  згадав довголітню та плідну роботу Костянтина Гнітецького на телебаченні. Окремі його доробки були продемонстровані під час проведення заходу.

Головний спеціаліст Управління культури і туризму Рівненської ОВА, магістр культурології, член Всеукраїнської музичної спілки та Національної спілки кобзарів України Назар Волощук згадав Костянтина як всебічно обдаровану людину, неперевершену у всіх справах, людину, яка завжди дотримувалася своїх обіцянок і не відмовляла у допомозі. 

У пам'ять про Гнітецького Назар  виконав пісню на слова Василя Симоненка «Народ мій є».

Вшанувати Героя, який віддав за наше майбутнє, найцінніше – своє життя, прийшли його рідні: сестра Валентина, дружина Оксана, яка була його музою, сестра дружини Юлія. Вони повідали, яким добрим, відданим, люблячим був Костянтин у сім'ї. Для них він назавжди залишиться в пам'яті світлою, позитивною життєрадісною, сонячною людиною.

Завершився захід спільною молитвою про полеглого Героя разом з отцем Владиславом, настоятелем костелу Св. Петра та Павла, парафіянином якого був Костянтин.

Читайте також:  На фронті загинув фотограф з Рівного Костянтин Гнітецький

 

Коментар
20/06/2024 Четвер
20.06.2024
19.06.2024
18.06.2024