В Ужгороді погасили марку до Дня Незалежності України

25 Серпня 2023, 11:04
Погашення марки 344
Погашення марки

Патріотична марка вийшла накладом у 600 тисяч примірників.

24 серпня в Ужгороді, перед будівлею обласної ради, відбулося погашення марки Укрпошти, присвяченої 32-ій річниці Незалежності України – повідомляє Закарпатська обласна рада.

На комплектах марки, трьох видах листівок та конвертів, ідеться в дописі, зображена Україна-мати – найвищий монумент Європи, який нещодавно позбувся символів тоталітарної влади і совка. Сам пам’ятник у інтерпретації художниці Зінаїди Кубар став більш жіночним, привітним та проукраїнським, не втративши притаманної йому сили і гідності. Україна-мати постала в червоному намисті, хустці і у вишиваному орнаменті.

Патріотична марка вийшла накладом у 600 тисяч примірників. В урочистому погашенні її взяли участь голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко і директор Закарпатської дирекції Укрпошти Сергій Калій. З цього моменту марка продаватиметься у всіх відділеннях Укрпошти області.«Важливо, що ми погасили цю патріотичну марку в такий особливий для України день. 

«Цей монумент багато в чому символічний. Україна-мати в Києві повернута в сторону країни-агресорки зі щитом і мечем, вказуючи на те, що ми захищатимемося, а хто пішов з мечем на нас, від нього і загине... Гадаю, кожному приємно буде мати таку символічну марку на згадку про ці важкі, але історичні для нашої держави події», – прокоментував Володимир Чубірко.

Сергій Калій зазначив, що проєкт Укрпошти надзвичайно посилив рух філателістів в усьому світі. З початку російської агресії проти України було випущено близько 20 марок, які блискавично розлітаються у перші ж дні виходу.  

Читайте такожУкрпошта оголосила про випуск марки «Україна – Мати» до Дня Незалежності

Коментар
14/06/2024 Четвер
13.06.2024
12.06.2024