Анатолій Хромов відвідав Державний архів Рівненської області

18 Серпня 2023, 17:10
Анатолій Хромов відвідав Державний архів Рівненської області 662
Анатолій Хромов відвідав Державний архів Рівненської області
Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов перебуваючи у Рівному відвідав корпуси Державного архіву області та поспілкувався з колективом.
 
Про це повідомляє Державна архівна служба України.
 
Під час зустрічі він наголосив на візіях розвитку архівної справи.
«Регіональний архів — для мене близька тема, оскільки свою трудову діяльність, я розпочинав з архівної установи обласного рівня. Саме тут сконцентрований великий пласт рутинної, проте цікавої роботи. Варто відзначити, що у вашому архіві належна матеріально-технічна база. А відсутність скарг від громадян – це є ще одним показником нашої якісної роботи», — зазначив Анатолій Хромов.
 
У програмі візиту була зустріч із головою Рівненської обласної державної адміністрації Віталієм Ковалем та головою Рівненської обласної ради Андрієм Караушем
 
Анатолій Хромов повідомив, що Державний архів Рівненської області розпочав масштабне оцифрування завдяки взаємодії Державної архівної служби України та корпорації FamilySearch International (США). В рамках цієї програми передбачено оцифрування більше 4 мільйонів аркушів
 
Архів вже отримав відповідне обладнання від FamilySearch. Також він додав, що партнери спрямовують мільйони доларів на оцифрування документів Національного архівного фонду України генеалогічного характеру та мають на меті створити фонд користування на такі документи.
 
Серед іншого Анатолій Хромов розповів керівництву Рівненської області про реалізацію пілотного проєкту «е-Архів», який дасть змогу здійснювати роботу з архівування електронних документів в органах влади та створить належні умови для постійного зберігання і використання електронних документів Національного архівного фонду.
 
Коментар
15/06/2024 П'ятниця
14.06.2024
13.06.2024
12.06.2024