Херсон: краєзнавчий музей відвідали представники обласної влади

28 Липня 2023, 15:29
Олександр Прокудін у краєзнавчому музеї 774
Олександр Прокудін у краєзнавчому музеї

З представниками влади мова велася  про відновлення роботи музею, ресурси і можливості розвитку, про інтеграцію у світову музейну спільноту та участь закладу у розвитку туризму.

На днях у рамках робочої зустрічі Херсонський обласний краєзнавчий музей відвідав голова Херсонської обласної державної адміністрації Олександр Прокудін та голова Департаменту реалізації гуманітарної політики ХОДА Віолета Царькова. Про це повідомляють на фейсбук-сторінці музею.

Нині місто та заклади культури, ідеться в повідомленні,  живуть, намагаючись ліквідувати наслідки російської окупації й агресії, тому мова йшла про нагальні проблеми музею. 

Його директорка Ольга Гончарова провела гостей спустошеними залами закладу. Але обговорення торкалося не тільки болючих тем. Мова йшла про відновлення роботи музею, ресурси та можливості розвитку, про інтеграцію у світову музейну спільноту й участь закладу у розвитку туризму.Б

Багато емоцій викликала створена в Літмузеї виставка «Херсон незламний». Завдяки жителям міста, які були учасниками спротиву під час окупації, воїнам ЗСУ, державним установам і колекціонерам експозиція продовжує поповнюватися новими експонатами.

Олександр Прокудін зголосився допомогти заповнити лакуни виставки потрібними матеріалами.

Діалог між представниками влади і музейниками виявився плідним, порадував конструктивними пропозиціями та спільною стратегією розвитку.

Читайте також:  Херсон: експонати краєзнавчого музею з гарячих точок фронту

Коментар
23/07/2024 Вівторок
23.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром