Оголосили дату двадцять сьомого засідання Національної комісії з реабілітації

19 Липня 2023, 18:16
Перше засідання Національної комісії з реабілітації 332
Перше засідання Національної комісії з реабілітації

Розглядатимуть майже дві сотні справ щодо реабілітації осіб.

Український інститут національної пам’яті інформує, що 27 липня 2023 року відбудеться двадцять сьоме засідання Національної комісії з реабілітації. 

Планується, що на цьому засіданні члени комісії розглянуть обґрунтовані пропозиції регіональних комісій з реабілітації щодо 184 осіб.

Читайте також: Державний архів Львівської області оприлюднив 73 справи Слідчого відділу НКВС

Список осіб, справи яких розглядатиме комісія

1. Глух І.В.

2. Габрель М.С.

3. Гримак О.К.

4. Євтух Т.С.

5. Ємець О.Т.

6. Занозовський В.С.

7. Омельчук О.Г.

8. Рудий А.К.

9. Марчук Б.С.

10. Самолюк А.О.

11. Самолюк Ф.О.

12. Семенчук Р.І.

13. Фесковець О.Ю.

14. Парана П.Т.

15. Прус Ф.Й.

16. Свинтуховський О.П.

17. Севіора Т.Й.

18. Словіковський С.Ф.

19. Словіковський Ф.Ф.

20. Троценко Д.О.

21. Філіпек М.В.

22. Хояк Р.П.

23. Янович І.О.

24. Алексеєнко (Алексієнко) Л.Ф.

25. Дзевенткевич С.Ф.

26. Кулій М.А.

27. Орел С.Л.

28. Трофимчук Є.Л.

29. Калинський М.Н.

30. Ущко А.Н.

31. Пашковський (Пачковський) А.(Т.).

32. Єдодюк (Євтодюк) М.О.

33. Кравець В.Я.

34. Кравець Х.І.

35. Кравець Я.Д.

36. Матвійшин К.М.

37. Приступа А.П.

38. Пшеничний І.Я.

39. Пшеничний О.Г.

40. Рогашко Л.С.

41. Смочек (Смочик) В.П.

42. Стребчук В.О.

43. Стребчук В.П.

44. Тхор І.Р.

45. Черняк Д.П.

46. Яковчук В.З.

47. Калита Н.Й.

48. Шевченко М.П.

49. Шелест Т.Т.

50. Бондарь П.І.

51. Литюга П.Т.

52. Толкачов В.З.

53. Куліш І.К.

54. Бабич М.Ф.

55. Крупчанова М.І.

56. Сема М.Г.

57. Бикова М.І. (Єпік М.Ф.)

58. Бугайова У.П.

59. Шерстюк Ф.Н. (М.)

60. Титов А.Я.

61. Титов Ф.М.

62. Лицманова В.Ф.

63. Тарасенко І.І.

64. Курило І.Г.

65. Одарченко Я.Г.

66. Шумицький А.М.

67. Гончар Є.П.

68. Козацький І.Т.

69. Левченко Т.Ф.

70. Матерій В.С.

71. Бойко П.М.

72. Малогрищенко Г.С.

73. Пелепейченко А.М.

74. Грудина Н.Й.

75. Краснянський Г.І.

76. Заболотний Ф.М.

77. Щетинін С.І.

78. Черкашина О.І.

79. Суський О.П.

80. Романько Д.М.

81. Петрусенко П.Г.

82. Пахомов М.А.

83. Пахомов Г.А.

84. Отюський С.А.

85. Малиш Я.Я.

86. Каменєв П.А.

87. Каменєв А.П.

88. Зарецький Г.В.

89. Жеба М.Є.

90. Дахно І.П.

91. Главацький І.Ф.

92. Чижик С.Г.

93. Цуканов Я.А.

94. Токар Г.Д.

95. Старченко А.М.

96. Пушкар (Гонтар) Л.М.

97. Романенко П.І.

98. Пташник І.Ф.

99. Піщанська Г.Д.

100. Павлюк М.І.

101. Окиншевич Ф.Я.

102. Нікулін М.Ф.

103. Ніколаєва Є.Г.

104. Найко Ф.С.

105. Медведєв І.М.

106. Лебідь П.С.

107. Лебединська С.В.

108. Губар К.П.

109. Ващенко П.І.

110. Василенко М.Ф.

111. Бусленко П.К.

112. Боронець Я.О.

113. Бездухов О.С.

114. Тодорова Г.І.

115. Влаєва М.Л.

116. Влаєв Ю.І.

117. Влаєва З.Ю.

118. Ченбай І.І.

119. Ченбай (Кейніг) О.К.

120. Шох І.І.

121. Рот А.І.

122. Пищенко Г.І.

123. Кирлянд М.А.

124. Войцев М.С.

125. Стоянов К.І.

126. Тараненко (Пищенко) К.Г.

127. Ковальчук П.В.

128. Тихонюк В.В.

129. Перегінець В.О.

130. Гургула Б.О.

131. Пасєка М.О.

132. Пасєка В.О.

133. Фейчук В.І.

134. Фейчук Я.І.

135. Дідух М.П.

136. Ілюк Д.Д.

137. Дудина (Децик) Л.П.

138. Гонтар (Нагірняк) І.С.

139. Питель (Гусак) О.С.

140. Хлібкевич (Маланій) М.П.

141. Шащук (Драганчук) О.Й.

142. Юїч (Паращин) Г.Я.

143. Захарова (Бакай) О.Й.

144. Кузів (Сав`юк) Н.Ф.

145. Петришин (Погрібна) Я.М.

146. Цапко (Гоголь) Н.П.

147. Чоловська Л.Г.

148. Чоловська І.Г.

149. Постоловська (Пекарська) О.В.

150. Горбатенко Г.О.

151. Горбатенко О.О.

152. Штирба (Горбачова) Н.Я.

153. Величко (Вецал) Г.П.

154. Арабаджи М.А.

155. Тимченко Ж.Л.

156. Адаркіна В.К.

157. Москаленко М.С.

158. Вівчарик О.І.

159. Ченбай М.І.

160. Ченбай В.І.

161. Ченбай Л.І.

162. Піщало Ю.Я.

163. Беккер М.В.

164. Тодорова К.К.

165. Балдич М.Д.

166. Балдич Ф.Д.

167. Гребеневич (Макаровець) М.Ф.

168. Бохенік Й.С.

169. Кексель Є.Ф.

170. Матвєєва Т.І.

171. Шевченко Л.А.

172. Клюфінська Н.П.

173. Прошак А.І.

174. Ляпунов В.В.

175. Попєско Д.В.

176. Гриб (Корейко) В.Х.

177. Малюта І.Т.

178. Частоколенко П.З.

179. Шашло Г.О.

180. Макаровець Г. Ф.

181. Шевня (Самчук) Т. Ф.

182. Коросташев К.А.

183. Калина П.Г.

184. Науменко В.І.

Коментар
25/05/2024 Субота
25.05.2024
24.05.2024
23.05.2024