Декомунізація: списки вулиць, які потрібно перейменувати на Рівненщині

18 Липня 2023, 16:49
Перейменування вулиці. Фото ілюстративне 1014
Перейменування вулиці. Фото ілюстративне

У Рівненській області ще понад 250 вулиць мають імена, пов'язані з комуністичним або колоніальним минулим.

У фейсбук-групі Декомунізація. Україна. опублікували список вулиць у містах і селах Рівненщини, які потрібно перейменувати, оскільки їхні назви пов'язані  з комуністичним або колоніальним минулим. Таких вулиць в області нараховується 256 вулиць (на початок російського вторгнення  їх було близько 900), тож це теж одна з найкращих областей нашої країни за цим показником.

До кожної територіальної громади краю надіслали звернення з вимогою їх перейменувати.
Список:
Володимирецька селищна рада: 
смт Володимирець
вул.1 Травня
пров.1 Травня
с.Берестівка
вул.1-го Травня
с.Довговоля
вул.Гагаріна
вул.Першотравнева
с.Зелене
вул.Маяковського
с.Липне
вул.Гагаріна
с.Половлі
вул.Гагаріна
с.Степангород
вул.Гагаріна
пров.Гагаріна
 
Рафалівська селищна рада:
 
смт Рафалівка
вул.1 Травня
вул.17 Вересня
вул.8 Березня
вул.Ватутіна
вул.Гагаріна
вул.Гайдара
вул.Горького
вул.Комарова
вул.Кузнецова
вул.Мічуріна
вул.Піонерська
вул.Пушкіна
вул.Руднєва
с.Малий Жолудськ
вул.17 Вересня
вул.Гагаріна
с.Суховоля
вул.Колгоспна
вул.Кузнецова
пров.Колгоспний
пров.Кузнецова
 
Антонівська сільська рада:
 
с.Антонівка
вул.8 Березня
вул.Першотравнева
с.Великі Цепцевичі
вул.Гагаріна
вул.Колгоспна
вул.Першотравнева
с.Нетреба
вул.Колгоспна
вул.Кузнецова
пров.Кузнецова
 
Полицька сільська рада
 
с.Іванчі
вул.Першотравнева
Дубенська міська рада:
м.Дубно
вул.Аркадія Гайдара
пров.Михайла Лермонтова
 
Радивилівська міська рада:
 
м.Радивилів
вул.Гагаріна
вул.Демьохіна
вул.Ковпака
вул.Комунальна
вул.Л.Толстого
вул.Ломоносова
вул.Маркелова
вул.Нахімова
вул.О.Невського
вул.Пушкіна
вул.Чепчуріна
пров.Гагаріна
пров.О.Невського
с.Бугаївка
вул.Воз’єднання
с.Копані
вул.Першотравнева
с.Круки
вул.Гагаріна
с.Новоукраїнське
вул.Жовтнева
с.Опарипси
вул.Колгоспна
с.Підзамче
вул.40-річчя Перемоги
с.Стоянівка
вул.8 Березня
 
Млинівська селищна рада:
 
смт Млинів
вул.Гагаріна
вул.Пушкіна
с.Владиславівка
вул.Жовтнева
с.Брищі
вул.Правди
с.Новоселівка
вул.Жовтнева
с.Підгайці
вул.Пушкіна
с.Ужинець
вул.Гагаріна
 
Смизька селищна рада:
 
с.Студянка
вул.Мічуріна
Бокіймівська сільська рада:
с.Бокійма
вул.1 Травня
с.Війниця
вул.8 Березня
вул.Першотравнева
с.Вовничі
вул.Колгоспна
с.Мятин
вул.40-річчя Перемоги
 
Боремельська сільська рада:
 
с.Боремель
вул.40-річчя Перемоги
вул.Колгоспна
вул.Першотравнева
Варковицька сільська рада:
с.Дядьковичі
вул.Гагаріна
вул.Колгоспна
вул.Першотравнева
с.Жорнів
ул.1-го Травня
вул.Колгоспна
с.Квітневе
вул.17-го Вересня
вул.Жовтнева
пров.17-го Вересня
с.Копани
вул.1-го Травня
с.Нагірне
вул.1 Травня
пров.1 Травня
с.Сатиїв
вул.9 Травня
 
Козинська сільська рада
 
с.Іванівка
вул.Суворова
с.Березини
вул.8 Березня
вул.Першотравнева
с.Гранівка
вул.8-березня
с.Зарічне
вул.40 років Перемоги
с.Козин
вул.1 Травня
вул.40 років Перемоги
с.Нова Пляшева
вул.Першотравнева
с.Пустоіванне
вул.Першотравнева
с.Рудня
вул.Жовтнева
с.Станіслави
вул.17 Вересня
 
Крупецька сільська рада:
 
с.Гайки-Ситенські
вул.Колгоспна
с.Гоноратка
вул.Колгоспна
с.Карпилівка
вул.1 Травня
с.Коти
вул.40-річчя Перемоги
с.Крупець
вул.40-річчя Перемоги
вул.Жовтнева
с.Михайлівка
вул.Колгоспна
с.Ситне
вул.Гагаріна
с.Теслугів
вул.30-ти річчя Перемоги
 
Повчанська сільська рада:
 
с.Будераж
вул.Першотравнева
с.Гнатівка
пров.Першотравневий
с.Миколаївка
вул.Першотравнева
с.Підбрусинь
вул.Першотравнева
пров.Першотравневий
с.Повча
вул.Колгоспна
вул.Кузнецова
с.Яблунівка
вул.Першотравнева
 
Привільненська сільська рада:
 
с.Іваннє
вул.Дружби Народів
вул.Колгоспна
с.Привільне
вул.Першотравнева
 
Семидубська сільська рада:
 
с.Бондарі
вул.Мічуріна
с.Грядки
вул.Жовтнева
вул.Радянська
с.Збитин
вул.Горького
с.Злинець
вул.Першотравнева
пров.Першотравневий
с.Майдан
вул.Жовтнева
вул.Ковпака
вул.Першотравнева
с.Семидуби
вул.Гагаріна
с.Соснівка
вул.Ковпака
 
Ярославицька сільська рада:
 
с.Новоукраїнка
вул. Дружби Народів
Костопільська міська рада
м.Костопіль
вул.1 Травня
с.Брюшків
вул.Ковпака
с.Велика Любаша
вул.Колгоспна
с.Збуж
вул.8-Березня
с.Комарівка
вул.Колгоспна
с.Корчів’я
вул.Ватутіна
вул.Колгоспна
вул.Кузнецова
с.Ледне
вул.Ватутіна
с.Малий Мидськ
пров.8 Березня
с.Мар’янівка
вул.Гагаріна
с.Осова
вул.8 Березня
с.Підлужне
вул.Гагаріна
вул.Жовтнева
вул.Комсомольська
вул.Кузнецова
вул.Першотравнева
пров.Гагаріна
с.Пісків
вул.Колгоспна
вул.Першотравнева
вул.Федорова
с.Пеньків
вул.Жовтнева
с.Рудня
вул.Гагаріна
с.Тростянець
вул.Першотравнева
с.Трубиці
вул.Колгоспна
вул.Кузнецова
с.Яснобір
вул.Колгоспна
вул.Правди
 
Острозька міська рада:
 
с.Бродівське
вул.Будьонного
с.Кураж
вул.Ватутіна
с.Межиріч
вул.Федорова
 
Гощанська селищна рада:
 
смт Гоща
вул.Пушкіна
вул.Тітова
с.Симонів
вул.Комарова
 
Клеванська селищна рада:
 
смт Клевань
вул.1 Травня
вул.Гагаріна
вул.Мічуріна
вул.Пушкіна
смт Оржів
вул.40 річчя Перемоги
вул.Гагаріна
с.Жобрин
вул.Колгоспна
с.Руда-Красна
вул.Колгоспна
с.Углище
вул.Ковпака
 
Мізоцька селищна рада:
 
смт Мізоч
вул.1-Травня
с.Будераж
вул.Колгоспна
с.Мала Мощаниця
вул.Першотравнева
с.Спасів
вул.Першотравнева
с.Стеблівка
вул.8 Березня
вул.Пушкіна
с.Суйми
вул.8 Березня
 
Соснівська селищна рада:
 
смт Соснове
вул.Жовтнева
вул.Колгоспна
вул.Комарова
с.Губків
вул.О.Матросова
с.Маринин
вул.Колгоспна
 
Великомежиріцька сільська рада:
 
с.Великі Межирічі
вул.1-го Травня
 
Деражненська сільська рада:
 
с.Деражне
вул.Гагаріна
вул.Кузнєцова
вул.Островського
вул.Тувинських добровольців
с.Дюксин
вул.Першотравнева
с.Постійне
вул.Колгоспна
 
Дядьковицька сільська рада:
 
с.Іваничі
вул.Гагаріна
с.Верхівськ
вул.Воїнів Інтернаціоналістів
с.Заріцьк
вул.Колгоспна
с.Малий Шпаків
вул.1 Травня
с.Плоска
вул.1 Травня
 
Зорянська сільська рада:
 
с.Грабів
вул.Гагаріна
с.Зоря
вул.50 річчя Возз’єднання
вул.1 Травня
 
Малинська сільська рада:
 
с.Малинськ
вул.Першотравнева
с.Малушка
вул.Першотравнева
с.Яринівка
вул.Першотравнева
 
Дубровицька міська рада:
 
с.Залішани
вул.Першотравнева
с.Селець
вул.17 Вересня
вул.30-річчя Перемоги
вул.Першотравнева
вул.Чехова
 
Клесівська селищна рада
 
смт Клесів
вул.1 Травня
вул.Горького
вул.Жовтнева
вул.Кузнецова
вул.Мічуріна
вул.Пушкіна
вул.Титова
вул.Чайковського
вул.Чехова
с.Карасин
вул.Колгоспна
с.Карпилівка
вул.40-річчя Перемоги
вул.Жовтнева
с.Клесів
вул.Кузнецова
с.Пугач
вул.Гагаріна
вул.Лермонтова
с.Рудня-Карпилівська
вул.Кузнецова
вул.Радянська
 
Рокитнівська селищна рада:
 
с.Рокитне
вул.Жовтнева
вул.Першотравнева
вул.Чайковського
пров.Чайковського
 
Березівська сільська рада:
 
с.Березове
вул.Гагаріна
вул.Жовтнева
вул.Першотравнева
с.Заболоття
вул.Восьмого Березня
с.Познань
вул.Восьмого Березня
вул.Першотравнева
с.Хміль
вул.Першотравнева
 
Вирівська сільська рада:
 
с.Вири
вул.Гагаріна
вул.Жовтнева
вул.Першотравнева
с.Кам’яне-Случанське
вул.Колгоспна
с.Олексіївка
вул.Гагаріна
с.Селище
вул.40-річчя Перемоги
вул.Першотравнева
с.Федорівка
вул.Мічуріна
с.Чабель
вул.Радгоспна
с.Чудель
вул.1-Травня
вул.8-Березня
с.Ясногірка
вул.40-річчя Перемоги
вул.Гагаріна
вул.Першотравнева
 
Миляцька сільська рада:
 
с.Жадень
вул.Комунальна
вул.Московська
с.Смородськ
вул.Колгоспна
с.Удрицьк
вул.Колгоспна
вул.Першотравнева
Коментар
25/05/2024 Субота
25.05.2024
24.05.2024
23.05.2024