У Харкові вийшла книжка Ганни Гороженко про княгиню Вишневецьку-Дольську

06 Липня 2023, 18:00
Обкладинка книжки «Резидентка Її Величності» 858
Обкладинка книжки «Резидентка Її Величності»

«Резидентка Її Величності» — перша частина дилогії про княгиню Анну Вишневецьку-Дольську, незвичайну українку, яка обожнювала політику й пристрасті та визначила долю країни.

У харківському видавництві «Фоліо» вийшла книжка Ганни Гороженко «Резидентка Її Величності». Про це авторка повідомляє у фейсбуці.

Це перша частина дилогії про княгиню Анну Вишневецьку-Дольську. 

«Поява першої частини дилогії стимулює мене писати другу частину. Я сподіваюсь, моїм читачам сподобаються пригоди Анни Ходоровської-Вишневецької-Дольської»,  – пише Ганна Гороженко, до речі, авторка Район.Історія.

Ця книга знайомить з молодістю Анни Вишневецької та її оточенням. Читачі зануряться у світ другої половини XVII століття з його авантюрним духом, бароковим стилем життя і політичними перипетіями та відкриють для себе чимало нового щодо ролі українців і українських земель в тогочасній Європі.

Головна героїня твору, ідеться в анотації до книжки, обожнювала політику й пристрасті та визначила долю країни. 

Роман ґрунтується на життєписах відомих жінок Речі Посполитої, котрі стали прототипами образу Анни. 

Книга написана на історичному матеріалі, як і решта романів Ганни Гороженко, в яких ідеться про неймовірні долі українських княгинь — «Лицарка Корони», дилогія «У вогні плавильника», «Воля Ізабелли».

Читайте також: Біла та Чорна королеви: як волинянки «правили» Київщиною

Коментар
20/06/2024 Четвер
20.06.2024
19.06.2024
18.06.2024