Рівне: у Літературному музеї Уласа Самчука представили персональну виставку місцевої поетеси

17 Червня 2023, 11:41
Тамара Бацмай 583
Тамара Бацмай

Рівненська поетеса підготувала виставку власних малярських робіт.

На днях у Рівному, у Літературному музеї Уласа Самчука,  зібралася культурна еліта міста на літературно-художню витівку від місцевої поетеси, членкині Національної спілки журналістів України, членкині обласної організації Спілки письменників України, волонтерки Тамари Бацмай – ідеться на фейсбук-сторінці Рівненського краєзнавчого музею.

Розпочав захід Микола Федоришин – в.о. завідувача сектору Літературного музею Уласа Самчука, який цікаво розповів присутнім коротку екскурсію про Уласа Самчука як літописця українського простору. Також Микола представив персональну виставку образотворчого мистецтва Тамари Бацмай. Це яскраві картини на яких зображені квіти, природа, тварини та автопортрет самої художниці.

Своє враження про картини висловив відомий рівненський художник Ярослав Марчук. Він побажав Тамарі Бацмай не зупинятися у своїй творчості і сміливо продовжувати творити.

Директор Рівненського обласного краєзнавчого музею Олександр Булига привітав Тамару з чудовим заходом та розповів історію їх знайомства.

Неабияк схвилювали присутніх вірші у власному виконанні Тамари Бацмай, їх в її доробку понад 200. Вона авторка серії цікавих дитячих книг «Світ навколо нас»: «Абетка», «Про фігури», «Працьовитий павучок», «Їжачок–хитрячок», «Моя Україна», «Сом і сон», «Ази геометрії», які розійшлися тисячними екземплярами по Україні. У кожній – щось захопливе, розумне та корисне як для дорослих, так і для малят. Абетка з віршиками-скоромовками стала настільною книгою для вихователів та логопедів.

Музичною родзинкою заходу були пісні на слова Тамари Бацмай у виконанні Тетяни Леус та Валентини Слуквіної.

 

 

Коментар
14/06/2024 П'ятниця
14.06.2024
13.06.2024
12.06.2024