В Оствиці розробили історичний квест для школярів різного віку

27 Квітня 2023, 13:39
В Оствиці розробили історичний квест для школярів різного віку 644
В Оствиці розробили історичний квест для школярів різного віку

У парку історичної реконструкції «Городище Оствиця» в Рівному розробили квест для школярів. Він має три рівні складності, залежно від віку учасників. 

Про це пише Суспільне.

Щоб розв'язати завдання, кожна команда отримає спеціальну мапу і необхідний реквізит, розповіла менеджерка проєктів Ольга Постнікова. З її слів, історичний квест на «Оствиці» — це не лише цікаво проведений час, а й можливість більше дізнатися про стародавні ремесла, одяг і побут.

Історичний квест на «Оствиці» — це інтерактив для школярів різного віку, розрахований на 1,5-2 години. За цей час учасники мають розв'язати від 15 до 30 завдань.

«Під час гри учні поринуть не лише у світ історії нашої країни та краю, а дізнаються безліч цікавої інформації. А саме: якими ремеслами володіли наші предки, як називалися елементи одягу та які носили прикраси в стародавні часи. А також, які обладунки носили наші воїни, коли ставали на захист своїх земель», — зазначила Ольга Постнікова.

Читайте також: Парк історичної реконструкції «Оствиця» став учасником міжнародної спільноти EXARC

Квести мають три рівні складності: початковий, для учнів 1-4 класів; середній, для учнів 5-8 класів; складний, для учнів 9-11 класів. Мінімальна кількість учасників — 12. На старті їх поділять на команди, кожна отримає мапу, завдання та реквізит, який знадобиться для проходження рівнів.

«З собою мати гарний настрій, зручне взуття та пляшку з водою, а ми забезпечимо цікаву та захоплюючу гру. Гравцям необхідно знайти місцезнаходження загадок та розв'язати їх. Для учасників складного рівня передбачені також ігрові та фотозавдання», – розповіла менеджерка проєктів «Оствиці».

За кожне розв'язане завдання команді нарахують бали, сума яких після пройденого квесту і визначить переможця гри.

Читайте такожУ Рівненській обласній філармонії проводять квест-екскурсії для дітей

Коментар
26/05/2024 Неділя
26.05.2024
25.05.2024
24.05.2024