Закарпатська обласна рада продовжила контракт з керівницею краєзнавчого музею

03 Лютого 2023, 13:26
Ольга Шумовська 720
Ольга Шумовська
Голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко продовжив контракт виконувачці директора Закарпатського обласного краєзнавчого музею імені Тиводара Легоцького Ользі Шумовській.
 
Про це повідомляє пресслужба Закарпатської обласної ради.
 
Таке рішення погоджено з фракціями облради і є очевидним, оскільки директорка музею за час роботи показала себе, як вправний менеджер. 
«У закладі проведено ряд покращень, і за минулий рік у півтора рази зароблено більше коштів, ніж за аналогічний довоєнний період. Зокрема, торік від надання послуг музей заробив понад 4 млн. грн. Це при тому, що з початком війни тривалий час відвідування музею для широкого кола категорій людей було безкоштовним», – йдеться у повідомленні.
 
Оптимізувало роботу культурної установи і встановлення терміналу, що дозволяє вести чіткий облік туристів та оплатити відвідування музею у вечірній час. Крім того, музей відкрив для відвідувачів підземелля, доповнили колекції окремих тематичних експозицій. 
 
Нині триває робота над віртуальним та інтерактивним представленням експонатів, впроваджуються новітні технології задля того, аби відвідування туристами Ужгородського замку та краєзнавчого музею, ставало цікавішим. 
 
Наукові співробітники музею також розробили проєкти «Безпека та збереження археологічної колекції музею» та «Віртуальна скарбниця музею». 
 
«Продовжили контракт із керівницею нашого музейного закладу на період військового стану та на 12 місяців після його завершення до оголошення і проведення конкурсу на заміщення цієї посади. Заодно провели робочу нараду з керівництвом Департаменту культури Закарпатської ОВА щодо розвитку малих замків Закарпаття. Є певне бачення і план дій щодо цієї ініціативи. Також після війни на відвідувачів Ужгородського замку, на базі якого перебуває музей, чекає приємний сюрприз», — зауважив голова облради.
Коментар
24/03/2023 Четвер
23.03.2023
22.03.2023