Болгарія відправить в Україну комісію для оцінки руйнувань історико-культурної спадщини

30 Грудня 2022, 12:06
Болгарія відправить в Україну комісію для оцінки руйнувань історико-культурної спадщини 990
Болгарія відправить в Україну комісію для оцінки руйнувань історико-культурної спадщини
Україна та Болгарія посилюють культурне співробітництво. Зокрема, Болгарія направить до України комісію для оцінки руйнувань та захисту культурної спадщини.
 
Про це йшлося під час онлайн-зустрічі міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка з міністром культури Болгарії Велиславом Мінековим, пише Укрінформ.
 

Сторони домовились про направлення в Україну спеціальної комісії з Болгарії щодо оцінки руйнувань та захисту культурної спадщини, в складі якої, окрім спеціалістів з великим досвідом, буде і сам міністр культури.

«Ні обстріли, ні тривоги не зупиняють наш постійний діалог з партнерами. Болгарія допомагає нам в збереженні культурної спадщини, надала нам пакувальні матеріали для транспортування предметів мистецтва. Сьогодні ми обговорили й те, як можна запобігти міжнародному трафіку вкрадених росіянами в Україні предметів мистецтва. Дякую колегам з Болгарії за постійну допомогу та готовність приїхати до нас», – розповів Олександр Ткаченко.

Міністр також наголосив, що сфера культури потребує генераторів, особливо у зимовий період. Допомоги потребують й митці, які попри все працюють в Україні. Йшлося також про необхідність промоції української культури в Болгарії та встановлення тісних зв'язків між культурними інституціями двох країн.
 
Читайте також: Австрія продовжуватиме підтримувати українську культуру та спадщину
Коментар
22/04/2024 Неділя
21.04.2024
20.04.2024
19.04.2024